Dabar yra 26 Bir 2026, 09:28

Visos datos yra Array Europe/Vilnius




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [8289 pranešimai(ų) ]  Eiti įAnkstesnis1ELLIPSIS531532533534535ELLIPSIS553Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Apie viską
StandartinėParašytas:21 Lap 2012, 17:23 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo:31 Rgp 2007, 00:35
Pranešimai:1304
Skype:Loonixas
Miestas:Kaunas
Narkomanai arba rajoniniai pacukai is neturejimo ka veikti.. o del snukio tai nunes i masinu turgu ir priduos uz 20Lt..

_________________
2.5 V6 MadaFaka


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Apie viską
StandartinėParašytas:21 Lap 2012, 17:53 
Atsijungęs
Klubo draugas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo:20 Rgs 2007, 20:40
Pranešimai:4641
Skype:dinuxlt
Miestas:Kaunas
Tai gal reikės apsilankyti, gal pavyks nusipirkti saviški :D

PS: langas pakainavo 40LTL

_________________
2021 Mazda CX-5 Blackout Edition 2.5 Skyactive-G
2006 Honda Accord 7gen 2.4 DOHC I-VTEC
Nėra: 1997 Honda Civic 5.5 1.5 SOHC VTEC-E
Nėra: 1992 MX-3 1.6 SOHC juoda amerikietė


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Apie viską
StandartinėParašytas:21 Lap 2012, 18:56 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo:12 Gru 2007, 22:30
Pranešimai:3977
Skype:liaudies_meistras
Miestas:Klaipėda
Gaila lango labiausiai ir seip sudinas jausmas kai taip ivyksta...

_________________

KAWASAKI Z750
OPEL VIVARO BITURBO
BMW E61
https://www.facebook.com/soumenai.lt


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas:02 Gru 2012, 18:28 
Atsijungęs

Užsiregistravo:24 Lie 2008, 12:01
Pranešimai:824
.


Paskutinį kartą redagavo 1 marciuxg. Iš viso redaguota 23 kartus.

Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Apie viską
StandartinėParašytas:02 Gru 2012, 20:03 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo:03 Spa 2011, 17:04
Pranešimai:1414
Skype:eiklas
Miestas:Kaunas/Prienai
jeigu dūmai balti - reiškias antifryzą leidžia kažkuri šlanga, užtiška ant motoro ir garuoja. Tepalas negaruoja, jis dega :D

_________________
Renault Clio Sport 2.0 DOHC 124kW RED
Mazda MX-5 (Miata) 1.6 DOHC 85kW RED -> SWAPPED 1.8 DOHC 103kW SOLD ;)
Mazda MX-3 1992 1.6 SOHC TURBO ~100kW 0-100km/h ~7s "Žiogas". SOLD
Mazda MX-3 1993-1994m. 1.6 SOHC 66kW "Mexas". Sold


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Apie viską
StandartinėParašytas:02 Gru 2012, 20:26 
Atsijungęs
Klubo draugas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo:23 Rgp 2007, 20:01
Pranešimai:3007
Miestas:Vilnius
uztenka kad tepalo lasas uzkristo ant ismetimo koliko oi dumu bus ir kvapo

_________________
BMW e91 120KW / Toyota Auris Hybrid
Saab 93 110KW SOLD
Opel Zafira OPC 141KW SOLD
Vauxhall Astra Sport Hatch 1.9 Cdti 150AG 320Nm SOLD
Honda Civic 6gen 1,8 VTi ~185AG 175Nm STOLEN
MX-3 1.6 DOHC '94 BLACK SOLD
Toyota ST185 AWD 2.0 Turbo SOLD
Toyota Mr2 MKII 2,0 156AG Exchanged
Mazda Mx3 1,8 V6 Dead


Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas:02 Gru 2012, 21:06 
Atsijungęs

Užsiregistravo:24 Lie 2008, 12:01
Pranešimai:824
.


Paskutinį kartą redagavo 1 marciuxg. Iš viso redaguota 23 kartus.

Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Apie viską
StandartinėParašytas:03 Gru 2012, 11:25 
Atsijungęs
Klubo draugas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo:17 Kov 2010, 21:00
Pranešimai:496
Skype:Nadiulkis
Miestas:Klaipeda
Tarpines apziurek

_________________
Subaru Impreza 2.5 2006m.


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Apie viską
StandartinėParašytas:03 Gru 2012, 13:19 
Atsijungęs
Klubo draugas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo:16 Lap 2008, 21:56
Pranešimai:808
Miestas:UK
gal blogos muzikos klausai? patikrink ir tai :D

_________________
mx-3 v6 sold


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Apie viską
StandartinėParašytas:03 Gru 2012, 13:52 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo:12 Gru 2007, 22:30
Pranešimai:3977
Skype:liaudies_meistras
Miestas:Klaipėda
Marciuxg muzikos neklauso, jis ja kuria! :D

_________________

KAWASAKI Z750
OPEL VIVARO BITURBO
BMW E61
https://www.facebook.com/soumenai.lt


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Apie viską
StandartinėParašytas:04 Gru 2012, 18:41 
Atsijungęs
Klubo draugas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo:16 Lap 2008, 21:56
Pranešimai:808
Miestas:UK
ciuju jis ir bande pagal mano zodzius sukurt muzika, bet visi nusprende jog mano eiles shit ir muzika jokia netinka, nebent koks repavimas :)) ar kitaip sakant marciuko muzikai netink amano zodziai, tai sakau gal panasiai ir su masina tada yra... Nu zodizu lb sudetingai paaiskin, vaziavau per veja db su dviraciu tai... :laughing6:

_________________
mx-3 v6 sold


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Apie viską
StandartinėParašytas:07 Gru 2012, 20:12 
Atsijungęs
Klubo draugas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo:20 Rgs 2007, 20:40
Pranešimai:4641
Skype:dinuxlt
Miestas:Kaunas
Kaunas


_________________
2021 Mazda CX-5 Blackout Edition 2.5 Skyactive-G
2006 Honda Accord 7gen 2.4 DOHC I-VTEC
Nėra: 1997 Honda Civic 5.5 1.5 SOHC VTEC-E
Nėra: 1992 MX-3 1.6 SOHC juoda amerikietė


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Apie viską
StandartinėParašytas:09 Gru 2012, 19:11 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo:07 Lap 2012, 13:01
Pranešimai:33
Skype:gazolin134
Miestas:Vilnius
Sveiki, neradau tam temos, todel rasysiu cia. Man idomu butu suzinoti jusu nuomone ar sitas sankabos diskatorius dar vertas demesio? Ar nesmaugiant su 1.6 galima tiketis bent poros metu tarnavimo?
Pastebejau, kad mx-3 sankabas daug kas keicia kaip as stabdziu kaladeles tai ir galvoju ar protinga taupyt sitam mazge jei neketinama lenktiniaut, nes nauja gaut ne 30lt kainuos...


Prikabinti failai:
Resize of PICT0003.jpg
Resize of PICT0003.jpg [153.01KiB |Peržiūrėta 2675 kartus(ų) ]
Resize of PICT0004.jpg
Resize of PICT0004.jpg [66.51KiB |Peržiūrėta 2675 kartus(ų) ]
Resize of PICT0005.jpg
Resize of PICT0005.jpg [63.33KiB |Peržiūrėta 2675 kartus(ų) ]

_________________
Mx-3 96m. 1.6 Dohc
Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Apie viską
StandartinėParašytas:09 Gru 2012, 20:29 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo:31 Sau 2011, 09:15
Pranešimai:1322
Skype:Borliai
Miestas:Klaipeda
juk diskatorius 150lt kainuoja, juk ne visa komplekta reik pirkt uz 700lt , bet gal ir laikytu , jai dabar neplaukioja sankaba tai laikys jai graziai vaziuosi

_________________
MX-3 2.5 TURBO POWER
MX-3 1.6sohc 92m. Green


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Apie viską
StandartinėParašytas:09 Gru 2012, 23:21 
Atsijungęs
Klubo narys

Užsiregistravo:13 Rgs 2011, 18:52
Pranešimai:350
Skype:d0n5ewa5
Miestas:Kaunas

_________________
Opel Astra G Caravan 2000m 2.0 TDI 74kw Black
1,6 soch, 92m, zalia. ex


Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus: Rūšiuoti pagal 
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [8289 pranešimai(ų) ]  Eiti įAnkstesnis1ELLIPSIS531532533534535ELLIPSIS553Kitas

Visos datos yra Array Europe/Vilnius


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 0 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Veikia su phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007