Dabar yra 29 Bir 2026, 00:25

Visos datos yra Array Europe/Vilnius




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [3472 pranešimai(ų) ]  Eiti įAnkstesnis1ELLIPSIS121122123124125ELLIPSIS232Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Užmačiau MX-3
StandartinėParašytas:26 Rgs 2008, 16:20 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo:16 Bir 2007, 11:18
Pranešimai:605
Skype:Zwikas
Miestas:Kaunas

_________________
Mazda MX-3 BLACK / V6 / 24Valve / 1.8 DOHC / 98Kw / 134Ag Kissed by Voyager in the ass. :(
Mazda MX-3 BLACK / V6 / 24Valve / 1.8 DOHC / 98Kw / 134Ag sold
Mazda MX-3 GREEN / 16Valve / 1.6 SOHC / 66Kw / 88Ag crashed


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Užmačiau MX-3
StandartinėParašytas:27 Rgs 2008, 09:55 
Atsijungęs
Klubo draugas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo:28 Lie 2007, 21:24
Pranešimai:1548
Skype:spiritass
Miestas:Kaunas
:D tai kaip jis zmogus be spyruokliu atvaziuos :D pasikvieskit antra kart kad nusipirktu kokias :D

_________________
1992 V6


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Užmačiau MX-3
StandartinėParašytas:27 Rgs 2008, 16:14 
Atsijungęs
Klubo draugas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo:20 Rgs 2007, 20:40
Pranešimai:4641
Skype:dinuxlt
Miestas:Kaunas
Autostradoje, kažkiek netoli nuo Kauno link Vilniaus raudonas su altezom ir paturbintu galu (na dyyydelis bakelis) pralenkė mane, tai "sėdau ant rato", važiavo ~130km/h (niekadėjas), vėliau nusuko link Alytaus.

_________________
2021 Mazda CX-5 Blackout Edition 2.5 Skyactive-G
2006 Honda Accord 7gen 2.4 DOHC I-VTEC
Nėra: 1997 Honda Civic 5.5 1.5 SOHC VTEC-E
Nėra: 1992 MX-3 1.6 SOHC juoda amerikietė


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Užmačiau MX-3
StandartinėParašytas:27 Rgs 2008, 16:16 
Atsijungęs
Klubo draugas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo:13 Rgs 2007, 11:08
Pranešimai:1262
Skype:praisas
Miestas:Kaunas
keliu banditas daraisi dainiau:)


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Užmačiau MX-3
StandartinėParašytas:27 Rgs 2008, 16:57 
Atsijungęs
Klubo draugas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo:21 Gru 2007, 15:01
Pranešimai:532
Skype:lagaminas.com
Miestas:Vilnius
zirmunuose prie norfutes VVK-333 juods, lazdynuose prie iki melyns nr. neimaciau :)

_________________
SAAB | 9-3 | 2.0t | 110kw | '01 | LPG |
SAAB | 900 | 2.0i | 98kW | '94 | LPG | parduotas
Mazda | MX-3 | 1.6 | 65kw | '93 | LPG | parduotas


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Užmačiau MX-3
StandartinėParašytas:29 Rgs 2008, 18:25 
Atsijungęs
Klubo draugas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo:20 Rgs 2007, 20:40
Pranešimai:4641
Skype:dinuxlt
Miestas:Kaunas
Šiandiena važiuodamas iš darbo nuo Varnių tilto iki Aklųjų sankryžos driekėsi smagus kamštukas. Gerai nors tiek, kad aš į kita pusę važiavau. Tai tame kamštyje užmatyti keturi raudoni ir vienas juodas varkšelis :) Veiksmas ~17:45

_________________
2021 Mazda CX-5 Blackout Edition 2.5 Skyactive-G
2006 Honda Accord 7gen 2.4 DOHC I-VTEC
Nėra: 1997 Honda Civic 5.5 1.5 SOHC VTEC-E
Nėra: 1992 MX-3 1.6 SOHC juoda amerikietė


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Užmačiau MX-3
StandartinėParašytas:29 Rgs 2008, 18:53 
Atsijungęs
Klubo draugas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo:30 Lie 2007, 16:19
Pranešimai:1113
Miestas:Kaunas
vakar prie IKI Luksio gatvej uzmatytas labai labai grazus tamsiai melynas mx'as Vilniaus numeriais :) o siandien prie Jablonskio gimnazijos raudonas mx ADT :)

_________________
Never trust a woman


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Užmačiau MX-3
StandartinėParašytas:29 Rgs 2008, 20:48 
Atsijungęs
Klubo draugas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo:23 Lie 2007, 08:56
Pranešimai:997
Miestas:Kaunas
Va ir atsiminiau, kur man tie BEBro numeriai matyti :D O kamštis požiauris, vietoj 1-2min., važiavau 12-14min. visą tą atkarpą... Kvailas įprotis planuoti viską paskutinei minutei, po to vėluoti tenka :)

_________________
Silver A4, 1,9tdi '97
Red MX-3, 1.6 '94


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Užmačiau MX-3
StandartinėParašytas:30 Rgs 2008, 08:04 
Atsijungęs
Klubo draugas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo:21 Gru 2007, 15:01
Pranešimai:532
Skype:lagaminas.com
Miestas:Vilnius
siandien trinamasis prie darbo ieskodamas kur pastatyt masina uzmaciau du juodus

_________________
SAAB | 9-3 | 2.0t | 110kw | '01 | LPG |
SAAB | 900 | 2.0i | 98kW | '94 | LPG | parduotas
Mazda | MX-3 | 1.6 | 65kw | '93 | LPG | parduotas


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Užmačiau MX-3
StandartinėParašytas:30 Rgs 2008, 08:27 
Atsijungęs
Klubo draugas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo:28 Lie 2007, 21:24
Pranešimai:1548
Skype:spiritass
Miestas:Kaunas
O as kazkada i vln is Kauno vaziuoju, mergaite tokia faina su mixu raudonu keturiu kaushu pro shona tik zuuummmmm :) as irgi sedau jai ant siknos, aplenkiau, posukiais pamirksejau, bet ji vare svyruodama 130-140, tai nusprendziau kad bepig jai tiek spaust su keturiais cilindrais ir paleidau ja :) bet tai grazi buvo :D

_________________
1992 V6


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Užmačiau MX-3
StandartinėParašytas:30 Rgs 2008, 09:09 
Atsijungęs
Klubo draugas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo:20 Rgs 2007, 20:40
Pranešimai:4641
Skype:dinuxlt
Miestas:Kaunas
Tai keturi kaušai dabar jau gerai? :D

8:55 prie Akluju sankryžos Gintas piktai pažvelgė į mane.

_________________
2021 Mazda CX-5 Blackout Edition 2.5 Skyactive-G
2006 Honda Accord 7gen 2.4 DOHC I-VTEC
Nėra: 1997 Honda Civic 5.5 1.5 SOHC VTEC-E
Nėra: 1992 MX-3 1.6 SOHC juoda amerikietė


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Užmačiau MX-3
StandartinėParašytas:30 Rgs 2008, 11:28 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo:16 Bir 2007, 11:18
Pranešimai:605
Skype:Zwikas
Miestas:Kaunas

_________________
Mazda MX-3 BLACK / V6 / 24Valve / 1.8 DOHC / 98Kw / 134Ag Kissed by Voyager in the ass. :(
Mazda MX-3 BLACK / V6 / 24Valve / 1.8 DOHC / 98Kw / 134Ag sold
Mazda MX-3 GREEN / 16Valve / 1.6 SOHC / 66Kw / 88Ag crashed


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Užmačiau MX-3
StandartinėParašytas:30 Rgs 2008, 12:22 
Atsijungęs
Klubo draugas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo:18 Bir 2007, 07:35
Pranešimai:1751
Skype:armandas007
Miestas:Vilnius
Sekmadienį užmačiau savo ex stovinty ir šąlantį :lol:

_________________
°Mazda mx-3 1.8 V6 24v 98kw°-> Sold
°Mazda MX-3 KL-ZE 2.5 V6 24v 149 kW°-> Sold
°BMW 2.0 Turbo salerka I4 16v 100kW@4000 rpm & 280Nm@1750 rpm°-> Sold
°Kawasaki ZX9R (Ninija) 105kW@10500 rpm & 96Nm@9000 rpm°-> Sold
°Subaru Impreza WRX 2.0 Turbo benzinka Boxer 4 16v 160kW@5600 rpm & 292Nm@3600 rpm°-> Daily
°Seat Leon FR 1.9 Turbo salerka I4 8v 110kW@4000 rpm & 320Nm@1900 rpm°-> Daily


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Užmačiau MX-3
StandartinėParašytas:30 Rgs 2008, 12:55 
Atsijungęs
Klubo draugas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo:28 Lie 2007, 21:24
Pranešimai:1548
Skype:spiritass
Miestas:Kaunas
Tu galvoji as i numerius ziurejau? Mes su ja ant autostrados kai susigretinom tu manai as i numerius ziurejau? :) issiviepes per langus ir veidrodelius zhvalgiaus, shirdis dauzhes delnai dreko :D :D

_________________
1992 V6


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Užmačiau MX-3
StandartinėParašytas:30 Rgs 2008, 20:00 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo:30 Kov 2008, 20:49
Pranešimai:222
Miestas:kaunas

_________________
v6 92m.,1,8 doch raudona


Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus: Rūšiuoti pagal 
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [3472 pranešimai(ų) ]  Eiti įAnkstesnis1ELLIPSIS121122123124125ELLIPSIS232Kitas

Visos datos yra Array Europe/Vilnius


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Veikia su phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007