Dabar yra 28 Bir 2026, 20:42

Visos datos yra Array Europe/Vilnius




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [3472 pranešimai(ų) ]  Eiti įAnkstesnis1ELLIPSIS116117118119120ELLIPSIS232Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Užmačiau MX-3
StandartinėParašytas:12 Rgp 2008, 12:53 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo:15 Bir 2007, 17:57
Pranešimai:452
Miestas:Vilnius
:D nu sveiki atrodo galiniai :D tikrinau ar priekiniai sveiki bet pasirodo nichuja nes tepalas istekejas is vieno pasirodo :D vat ir pasirodo yra tepaliniai amortikai mx'am :D

_________________
As mafijooozas ;)


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Užmačiau MX-3
StandartinėParašytas:12 Rgp 2008, 15:50 
Atsijungęs
Klubo draugas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo:28 Lie 2007, 21:24
Pranešimai:1548
Skype:spiritass
Miestas:Kaunas
Yra tepalo ir dujiniuose :)

_________________
1992 V6


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Užmačiau MX-3
StandartinėParašytas:12 Rgp 2008, 15:55 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo:15 Bir 2007, 17:57
Pranešimai:452
Miestas:Vilnius
nu tada nezinojau :roll: bet vistiek manau nieko gero kad jisai istekejo :cry:

_________________
As mafijooozas ;)


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Užmačiau MX-3
StandartinėParašytas:12 Rgp 2008, 16:23 
Atsijungęs
Klubo draugas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo:28 Lie 2007, 21:24
Pranešimai:1548
Skype:spiritass
Miestas:Kaunas
Nieko, tikrai nieko gero :) tai papasakok dabar kodel taip chuliganiskai vairavai :) kodel stabdei staigiais spustelejimais ir kodel trukdei zmonem nesveikai raut nuo perejos? :)

_________________
1992 V6


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Užmačiau MX-3
StandartinėParašytas:12 Rgp 2008, 16:24 
Atsijungęs
Klubo draugas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo:15 Bir 2007, 18:22
Pranešimai:2555
Skype:Basoskis
Miestas:Vilnius
Jis mafijozas :D

_________________
Saab 9-3 Aero TTiD MY08 Black
Mitsubishi Eclipse 3G GS, 01' White Pearl Sold
Mazda MX-3, 1.6 DOHC, 95' Noble Green Sold
Nissan NX100, 1.6 93' Black Sold


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Užmačiau MX-3
StandartinėParašytas:12 Rgp 2008, 16:49 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo:15 Bir 2007, 17:57
Pranešimai:452
Miestas:Vilnius
jo ir todel kad man dzin kad kiti nori raut nuo perejos :D ner ko :D kol as nepajudu visi stovet turi :D

_________________
As mafijooozas ;)


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Užmačiau MX-3
StandartinėParašytas:12 Rgp 2008, 16:50 
Atsijungęs
Klubo draugas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo:28 Lie 2007, 21:24
Pranešimai:1548
Skype:spiritass
Miestas:Kaunas
baigiam tersht :) as paskutinis patershiu :D

_________________
1992 V6


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Užmačiau MX-3
StandartinėParašytas:13 Rgp 2008, 14:38 
Atsijungęs
Klubo draugas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo:18 Bir 2007, 07:35
Pranešimai:1751
Skype:armandas007
Miestas:Vilnius
Šiandien 11:30 am Giruliuose, mačiu witux mx'ą, prie baro pastatytą ;) :lol:

_________________
°Mazda mx-3 1.8 V6 24v 98kw°-> Sold
°Mazda MX-3 KL-ZE 2.5 V6 24v 149 kW°-> Sold
°BMW 2.0 Turbo salerka I4 16v 100kW@4000 rpm & 280Nm@1750 rpm°-> Sold
°Kawasaki ZX9R (Ninija) 105kW@10500 rpm & 96Nm@9000 rpm°-> Sold
°Subaru Impreza WRX 2.0 Turbo benzinka Boxer 4 16v 160kW@5600 rpm & 292Nm@3600 rpm°-> Daily
°Seat Leon FR 1.9 Turbo salerka I4 8v 110kW@4000 rpm & 320Nm@1900 rpm°-> Daily


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Užmačiau MX-3
StandartinėParašytas:13 Rgp 2008, 16:02 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo:10 Sau 2008, 22:38
Pranešimai:378
Skype:w1tuxx
Miestas:Klaipeda
tik niekam nesakyk :D

_________________
MX-3 94'm. 1.6 DOHC


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Užmačiau MX-3
StandartinėParašytas:13 Rgp 2008, 17:58 
Atsijungęs
Klubo draugas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo:22 Vas 2008, 06:26
Pranešimai:805
Skype:AAukstik
Miestas:Klaipeda
:drunken: dienos metu :)

_________________
Amerikieciu forumas - klausi, atsako.
Izraelio forumas - klausi, o tau i klausima atsako klausimu
Lietuviskas forumas - Klausi, o tau pasakoja koks tu lopas


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Užmačiau MX-3
StandartinėParašytas:13 Rgp 2008, 20:23 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo:10 Sau 2008, 22:38
Pranešimai:378
Skype:w1tuxx
Miestas:Klaipeda
prie darbo stovejo :)

_________________
MX-3 94'm. 1.6 DOHC


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Užmačiau MX-3
StandartinėParašytas:14 Rgp 2008, 05:00 
Atsijungęs
Klubo draugas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo:15 Bir 2007, 19:30
Pranešimai:1886
Skype:marijusas
Miestas:Newry - UK
sekmadieni, netoli savo kaimo, audi r8. nice

_________________
I My HONDA
Honda Civic 8gen / L4 / 16Valve / DOHC / 2.2 / i-CTDi / 103Kw / 140Ag / 340Nm (powerful and economical) on road
Toyota Celica 7gen / L4 / 16Valve / DOHC / 1.8 / VVT-i / 105Kw / 143Ag crashed
Mazda MX-3 / V6 / 24Valve / DOHC / 1.8 / 98Kw / 134Ag sold
Mazda MX-3 / V6 / 24Valve / DOHC / 1.8/ 98Kw / 134Ag crashed


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Užmačiau MX-3
StandartinėParašytas:14 Rgp 2008, 10:02 
Atsijungęs
Klubo draugas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo:21 Gru 2007, 15:01
Pranešimai:532
Skype:lagaminas.com
Miestas:Vilnius
vakar prie zveryno mcdonaldo apie pietus

_________________
SAAB | 9-3 | 2.0t | 110kw | '01 | LPG |
SAAB | 900 | 2.0i | 98kW | '94 | LPG | parduotas
Mazda | MX-3 | 1.6 | 65kw | '93 | LPG | parduotas


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Užmačiau MX-3
StandartinėParašytas:14 Rgp 2008, 18:26 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo:16 Bir 2007, 11:18
Pranešimai:605
Skype:Zwikas
Miestas:Kaunas

_________________
Mazda MX-3 BLACK / V6 / 24Valve / 1.8 DOHC / 98Kw / 134Ag Kissed by Voyager in the ass. :(
Mazda MX-3 BLACK / V6 / 24Valve / 1.8 DOHC / 98Kw / 134Ag sold
Mazda MX-3 GREEN / 16Valve / 1.6 SOHC / 66Kw / 88Ag crashed


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Užmačiau MX-3
StandartinėParašytas:14 Rgp 2008, 18:46 
Atsijungęs
Klubo draugas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo:20 Rgs 2007, 20:40
Pranešimai:4641
Skype:dinuxlt
Miestas:Kaunas
Pfffff :D
Dabar stebėkit:

2007 06 16. Vilnius. Pylimo g.


:king:

Šiandiena ~18:00 Lanzbergio Žemkalnio g., mx'as be priekinio ir galinio bamperio, su afigienu galiniu sparnu. Apačia šviesiai pilka per bangeles pereinanti į šviesiai mėliną.

_________________
2021 Mazda CX-5 Blackout Edition 2.5 Skyactive-G
2006 Honda Accord 7gen 2.4 DOHC I-VTEC
Nėra: 1997 Honda Civic 5.5 1.5 SOHC VTEC-E
Nėra: 1992 MX-3 1.6 SOHC juoda amerikietė


Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus: Rūšiuoti pagal 
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [3472 pranešimai(ų) ]  Eiti įAnkstesnis1ELLIPSIS116117118119120ELLIPSIS232Kitas

Visos datos yra Array Europe/Vilnius


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 0 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Veikia su phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007