Dabar yra 28 Bir 2026, 23:13

Visos datos yra Array Europe/Vilnius




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [3472 pranešimai(ų) ]  Eiti įAnkstesnis1ELLIPSIS120121122123124ELLIPSIS232Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Užmačiau MX-3
StandartinėParašytas:11 Rgs 2008, 09:37 
Atsijungęs
Klubo draugas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo:20 Rgs 2007, 20:40
Pranešimai:4641
Skype:dinuxlt
Miestas:Kaunas
Kaikuriems kažkaip pradedu jausti visišką disrespekta :(
Primeną vaikų darželį... geriau tylėti ir žiūrėti kaip savo makalošiai maišotės...

Į temą: šiandiena RIMI aišktelėje užmatytas juodas BEB 640.

_________________
2021 Mazda CX-5 Blackout Edition 2.5 Skyactive-G
2006 Honda Accord 7gen 2.4 DOHC I-VTEC
Nėra: 1997 Honda Civic 5.5 1.5 SOHC VTEC-E
Nėra: 1992 MX-3 1.6 SOHC juoda amerikietė


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Užmačiau MX-3
StandartinėParašytas:11 Rgs 2008, 13:04 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo:16 Bir 2007, 15:29
Pranešimai:1450
Skype:mariukaspl
mitscomputers
Miestas:Traki Vaki - New Jercy
Matau juokų visiškai nesupranti. Ir dėkuj už disrespekta :lol:

Vakar užmatyteas emyxas juodas SA aikštelėje, pabijojęs prie mūsų prisijungti.

P.S. Užtenka jau tau OT varyti, nes reikės daug trinti ;)

_________________
Black V6 POWER
'93 V6 1.8L DOHC -for Lithuania roads'
:sunny:Sunshine Mishkpobishki Eclipse GT
09 V6 3.8L 265HP 6speed manual
LIKE A DEVIL LIKE A HELL


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Užmačiau MX-3
StandartinėParašytas:11 Rgs 2008, 22:37 
Atsijungęs
Klubo draugas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo:23 Lie 2007, 08:56
Pranešimai:997
Miestas:Kaunas
labiau analitikas nei vadybininkas :twisted: O kur užmatytas?

_________________
Silver A4, 1,9tdi '97
Red MX-3, 1.6 '94


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Užmačiau MX-3
StandartinėParašytas:14 Rgs 2008, 01:01 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo:13 Spa 2007, 18:57
Pranešimai:359
Skype:pulsar7
Miestas:Vilnius
Diena Saras Akropolio aikstelei negalintis rast vieta masinai pasistatyt :D

_________________
VW Passat 1997 1,9TDI B5 66Kw
Mazda Mx-3 1992 1.8 V6 (134Hp) sold
Mazda Mx-3 1996 1.6 (107 Hp) sold
Peugeot 306 XR 1993 1.6 (90 Hp) sold
Mazda Mx-3 1991 1.6 16V (90 Hp) sold


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Užmačiau MX-3
StandartinėParašytas:14 Rgs 2008, 15:52 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo:15 Bir 2007, 17:57
Pranešimai:452
Miestas:Vilnius
du kartus apvaziavau visa ta suknista aikstele :D ir tik tada netycia radau vieta :evil:

_________________
As mafijooozas ;)


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Užmačiau MX-3
StandartinėParašytas:14 Rgs 2008, 17:42 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo:13 Spa 2007, 18:57
Pranešimai:359
Skype:pulsar7
Miestas:Vilnius
Maciau...ten vienoi vietoi kartu su tavo 3 mx''ai stovejo 8)

_________________
VW Passat 1997 1,9TDI B5 66Kw
Mazda Mx-3 1992 1.8 V6 (134Hp) sold
Mazda Mx-3 1996 1.6 (107 Hp) sold
Peugeot 306 XR 1993 1.6 (90 Hp) sold
Mazda Mx-3 1991 1.6 16V (90 Hp) sold


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Užmačiau MX-3
StandartinėParašytas:15 Rgs 2008, 23:32 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo:12 Gru 2007, 22:30
Pranešimai:3977
Skype:liaudies_meistras
Miestas:Klaipėda
Siandien savo kieme per pietus uzmaciau "paspalvinta" mx :colors:


Prikabinti failai:
1.jpg
1.jpg [32.31KiB |Peržiūrėta 1102 kartus(ų) ]
2.jpg
2.jpg [51.43KiB |Peržiūrėta 1102 kartus(ų) ]
3.jpg
3.jpg [57.85KiB |Peržiūrėta 1101 kartus(ų) ]

_________________

KAWASAKI Z750
OPEL VIVARO BITURBO
BMW E61
https://www.facebook.com/soumenai.lt
Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Užmačiau MX-3
StandartinėParašytas:16 Rgs 2008, 07:32 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo:13 Spa 2007, 18:57
Pranešimai:359
Skype:pulsar7
Miestas:Vilnius
Aerografija :D :D :D

_________________
VW Passat 1997 1,9TDI B5 66Kw
Mazda Mx-3 1992 1.8 V6 (134Hp) sold
Mazda Mx-3 1996 1.6 (107 Hp) sold
Peugeot 306 XR 1993 1.6 (90 Hp) sold
Mazda Mx-3 1991 1.6 16V (90 Hp) sold


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Užmačiau MX-3
StandartinėParašytas:18 Rgs 2008, 21:35 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo:13 Spa 2007, 18:57
Pranešimai:359
Skype:pulsar7
Miestas:Vilnius
Kristupa prie kareiviu sankryzos o poto prie mandarino :)

_________________
VW Passat 1997 1,9TDI B5 66Kw
Mazda Mx-3 1992 1.8 V6 (134Hp) sold
Mazda Mx-3 1996 1.6 (107 Hp) sold
Peugeot 306 XR 1993 1.6 (90 Hp) sold
Mazda Mx-3 1991 1.6 16V (90 Hp) sold


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Užmačiau MX-3
StandartinėParašytas:19 Rgs 2008, 05:06 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo:16 Bir 2007, 11:18
Pranešimai:605
Skype:Zwikas
Miestas:Kaunas
Apie 20:00 prie Savanorių pr. "IKI", netoli Veneros du MX'ai (juodas ir raudonas(ar negali būti Andrius iš Kauniečių? Mūsų retas svečias meet'uose, nes lietnykai lyg tokie pat buvo kaip jo)). :) Vienas prie Kebabinės, kitas "IKI" aikštelėj. :)

_________________
Mazda MX-3 BLACK / V6 / 24Valve / 1.8 DOHC / 98Kw / 134Ag Kissed by Voyager in the ass. :(
Mazda MX-3 BLACK / V6 / 24Valve / 1.8 DOHC / 98Kw / 134Ag sold
Mazda MX-3 GREEN / 16Valve / 1.6 SOHC / 66Kw / 88Ag crashed


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Užmačiau MX-3
StandartinėParašytas:19 Rgs 2008, 10:03 
Atsijungęs
Klubo draugas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo:20 Rgs 2007, 20:40
Pranešimai:4641
Skype:dinuxlt
Miestas:Kaunas

_________________
2021 Mazda CX-5 Blackout Edition 2.5 Skyactive-G
2006 Honda Accord 7gen 2.4 DOHC I-VTEC
Nėra: 1997 Honda Civic 5.5 1.5 SOHC VTEC-E
Nėra: 1992 MX-3 1.6 SOHC juoda amerikietė


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Užmačiau MX-3
StandartinėParašytas:19 Rgs 2008, 12:19 
Atsijungęs
Klubo draugas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo:23 Lie 2007, 08:56
Pranešimai:997
Miestas:Kaunas
20val. prie IKI - mano :)

_________________
Silver A4, 1,9tdi '97
Red MX-3, 1.6 '94


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Užmačiau MX-3
StandartinėParašytas:25 Rgs 2008, 21:40 
Atsijungęs

Užsiregistravo:24 Geg 2008, 15:01
Pranešimai:183
Skype:krapstu_dantukas
Miestas:Kaunas
Raudonas mix'as, su altezom, tvarkingas pasirode. Uzrasyta ARVIS :) Ne numeriai,bet tarp mazda mx-3 :)

_________________
zoom zoom


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Užmačiau MX-3
StandartinėParašytas:25 Rgs 2008, 23:00 
Atsijungęs
Klubo draugas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo:30 Lie 2007, 16:19
Pranešimai:1113
Miestas:Kaunas

_________________
Never trust a woman


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Užmačiau MX-3
StandartinėParašytas:26 Rgs 2008, 08:14 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo:30 Kov 2008, 20:49
Pranešimai:222
Miestas:kaunas

_________________
v6 92m.,1,8 doch raudona


Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus: Rūšiuoti pagal 
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [3472 pranešimai(ų) ]  Eiti įAnkstesnis1ELLIPSIS120121122123124ELLIPSIS232Kitas

Visos datos yra Array Europe/Vilnius


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 0 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Veikia su phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007