Dabar yra 28 Bir 2026, 21:57

Visos datos yra Array Europe/Vilnius




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [3472 pranešimai(ų) ]  Eiti įAnkstesnis1ELLIPSIS117118119120121ELLIPSIS232Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Užmačiau MX-3
StandartinėParašytas:16 Rgp 2008, 22:06 
Atsijungęs
Klubo draugas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo:28 Lie 2007, 21:24
Pranešimai:1548
Skype:spiritass
Miestas:Kaunas
Uzmatytas Kaune siaures prospekte lyg tai pilkas mixas priparkuotas, ir pramones/draugystes maximos aikstelej - baltas.

_________________
1992 V6


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Užmačiau MX-3
StandartinėParašytas:16 Rgp 2008, 22:19 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo:13 Spa 2007, 18:57
Pranešimai:359
Skype:pulsar7
Miestas:Vilnius
Ka tik uzmatytas juodas vln dar nematytas grazus mx''as 1.6 su altezom :P nr atrodo CNJ***

_________________
VW Passat 1997 1,9TDI B5 66Kw
Mazda Mx-3 1992 1.8 V6 (134Hp) sold
Mazda Mx-3 1996 1.6 (107 Hp) sold
Peugeot 306 XR 1993 1.6 (90 Hp) sold
Mazda Mx-3 1991 1.6 16V (90 Hp) sold


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Užmačiau MX-3
StandartinėParašytas:17 Rgp 2008, 22:17 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo:16 Rgp 2008, 14:39
Pranešimai:18
Skype:trulikaslt
Miestas:Vilnius
daznai matau jusu mylima kolega su kosminiu mx-3 :D ta gruntines spalvos, su kaledinem girliandom po masina ir pezo farom :cheers: siandien irgi maciau. gedimino prospekte prie sviesoforo stabde visais keturiais ratais. kazin, jis pas gydytojus buvo? :|

_________________
Saab 9-5 2.0LPT SE MY98
BMW 735iA 90'


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Užmačiau MX-3
StandartinėParašytas:18 Rgp 2008, 07:25 
Atsijungęs
Klubo draugas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo:13 Rgs 2007, 11:08
Pranešimai:1262
Skype:praisas
Miestas:Kaunas
pries dwi walandas matytas zydras mixius kitoj gatwes pusej,priesais saules miesta.


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Užmačiau MX-3
StandartinėParašytas:18 Rgp 2008, 11:00 
Atsijungęs
Klubo draugas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo:21 Gru 2007, 15:01
Pranešimai:532
Skype:lagaminas.com
Miestas:Vilnius
savaitgali Latvijoj maciau 5vnt. mx3 du is ju uzfiksuoti :)




_________________
SAAB | 9-3 | 2.0t | 110kw | '01 | LPG |
SAAB | 900 | 2.0i | 98kW | '94 | LPG | parduotas
Mazda | MX-3 | 1.6 | 65kw | '93 | LPG | parduotas


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Užmačiau MX-3
StandartinėParašytas:18 Rgp 2008, 11:52 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo:27 Geg 2008, 21:43
Pranešimai:1380
Miestas:Kaunas
Antras ne ant saligatvio stovi? :D

_________________
Dabar seimomobilis :)
Audi tt, 99m. 132kw Parduota 2015m
Mx-3 1.8 DOHC 95m 84KW Parduota 2012m


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Užmačiau MX-3
StandartinėParašytas:18 Rgp 2008, 12:24 
Atsijungęs
Klubo draugas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo:21 Gru 2007, 15:01
Pranešimai:532
Skype:lagaminas.com
Miestas:Vilnius

_________________
SAAB | 9-3 | 2.0t | 110kw | '01 | LPG |
SAAB | 900 | 2.0i | 98kW | '94 | LPG | parduotas
Mazda | MX-3 | 1.6 | 65kw | '93 | LPG | parduotas


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Užmačiau MX-3
StandartinėParašytas:18 Rgp 2008, 12:38 
Atsijungęs
Klubo draugas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo:28 Lie 2007, 21:24
Pranešimai:1548
Skype:spiritass
Miestas:Kaunas
tai tas ligonis ta kosmini laiva susitvarke? Tikrai jam ne visi cilindrai shauna...

_________________
1992 V6


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Užmačiau MX-3
StandartinėParašytas:18 Rgp 2008, 12:42 
Atsijungęs
Klubo draugas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo:21 Gru 2007, 15:01
Pranešimai:532
Skype:lagaminas.com
Miestas:Vilnius

_________________
SAAB | 9-3 | 2.0t | 110kw | '01 | LPG |
SAAB | 900 | 2.0i | 98kW | '94 | LPG | parduotas
Mazda | MX-3 | 1.6 | 65kw | '93 | LPG | parduotas


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Užmačiau MX-3
StandartinėParašytas:18 Rgp 2008, 15:35 
Atsijungęs
Klubo draugas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo:28 Lie 2007, 21:24
Pranešimai:1548
Skype:spiritass
Miestas:Kaunas
Shitas shit'as :) ale tai zhmogus... gaila istryne jo postu dauguma, buvo ten tokiu juoku :) vaziuoju 200, kaliau trecia begi, nebedirbo masina, paskui uzsivede vel 200 ivariau tai tada bandziau 2ru begiu bet irgi nevalit :D o paskui pamaciau ji ant gatves sudauzhiusi savo grazuole, is situacijos lyg jis kaltas. Na bet gal ateis i prota kada nors...

_________________
1992 V6


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Užmačiau MX-3
StandartinėParašytas:18 Rgp 2008, 16:08 
Atsijungęs
Klubo draugas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo:21 Gru 2007, 15:01
Pranešimai:532
Skype:lagaminas.com
Miestas:Vilnius
tai dbr dar maciau ir galinis buferis nubrozdintas nu nesiseka matyt zmogui :?

_________________
SAAB | 9-3 | 2.0t | 110kw | '01 | LPG |
SAAB | 900 | 2.0i | 98kW | '94 | LPG | parduotas
Mazda | MX-3 | 1.6 | 65kw | '93 | LPG | parduotas


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Užmačiau MX-3
StandartinėParašytas:18 Rgp 2008, 16:46 
Atsijungęs
Klubo draugas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo:28 Lie 2007, 21:24
Pranešimai:1548
Skype:spiritass
Miestas:Kaunas
tai karoce as varau cia 200 atbulas ir karoce tada kirtau 5ta shaiba bet kad zhiuriu ratai kazhko neprasisuka chebra kame gali but reikalas kur galia mashinos? dingusi yra? Gal kam yra buve. Ai ir dar tuo paciu bamperis nusibrozdino kazko siaip sau chebra kas gali but nezinot as karoce parduodu lempas savo nuo to kruto mx'o turbut esi mates :) nu mazdaug taip jam turbut ir buvo su tuo galiniu bamperiu :)

_________________
1992 V6


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Užmačiau MX-3
StandartinėParašytas:18 Rgp 2008, 17:48 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo:16 Rgp 2008, 14:39
Pranešimai:18
Skype:trulikaslt
Miestas:Vilnius
kieno? http://images.bite.lt/banga/files/club/ ... 644ea9.jpg

_________________
Saab 9-5 2.0LPT SE MY98
BMW 735iA 90'


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Užmačiau MX-3
StandartinėParašytas:18 Rgp 2008, 18:07 
Atsijungęs
Klubo draugas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo:13 Rgs 2007, 11:08
Pranešimai:1262
Skype:praisas
Miestas:Kaunas
sita keleta kartu kaune teko matyt


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Užmačiau MX-3
StandartinėParašytas:20 Rgp 2008, 13:10 
Atsijungęs
Klubo draugas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo:18 Bir 2007, 09:11
Pranešimai:822
Skype:Eimanta5
Miestas:UK
Kaune jis stowi, maciau kelis kartus ji. :)

_________________
Mazda MX-3 `93 1.6L Very very ReD ;)
Mazda 323 GTX AWD `87 (donoras mx`ui :D )


Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus: Rūšiuoti pagal 
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [3472 pranešimai(ų) ]  Eiti įAnkstesnis1ELLIPSIS117118119120121ELLIPSIS232Kitas

Visos datos yra Array Europe/Vilnius


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 0 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Veikia su phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007