| MX-3 klubas http://www.mx-3.lt/forumas/ |
|
| Juodo pikto paukščio foto http://www.mx-3.lt/forumas/viewtopic.php?f=17&t=4355 |
Puslapis 1 iš 2 |
| Autorius: | slimas [17 Gru 2012, 20:20 ] |
| Pranešimo tema: | Re: Jurgio MX-3 foto |
neblogai visai |
|
| Autorius: | Jurgis [09 Vas 2013, 16:24 ] | ||
| Pranešimo tema: | Re: Jurgio MX-3 foto | ||
Baronkė
|
|||
| Autorius: | Laurys [10 Vas 2013, 13:40 ] |
| Pranešimo tema: | Re: Jurgio MX-3 foto |
Siulyciau susikurti tema Garazo skiltyje ir susimesti visa savo mx aprasyma o kartu ir sias foto |
|
| Autorius: | Jurgis [10 Vas 2013, 14:42 ] |
| Pranešimo tema: | Re: Jurgio MX-3 foto |
Manau kai kažkas bus rimtai daroma, tai ir temą bus galima susikurti. Kolkas mx3 darbai stovi. |
|
| Autorius: | Jurgis [16 Rgp 2013, 15:48 ] | ||
| Pranešimo tema: | Re: Jurgio MX-3 foto | ||
Per žolines radau laisvo laiko ir pasikeičiau savo piktam paukščiui variklį.
|
|||
| Autorius: | slimas [17 Rgp 2013, 10:35 ] |
| Pranešimo tema: | Re: Jurgio MX-3 foto |
pagaliau prisiruošei šiam reikalui |
|
| Autorius: | dinux [18 Rgp 2013, 20:51 ] |
| Pranešimo tema: | Re: Jurgio MX-3 foto |
Čia gal mano buvęs vėl plaks ? |
|
| Autorius: | slimas [18 Rgp 2013, 21:23 ] |
| Pranešimo tema: | Re: Jurgio MX-3 foto |
manau, kad taip Dainiau |
|
| Autorius: | Liaudies meistras [19 Rgp 2013, 00:58 ] |
| Pranešimo tema: | Re: Jurgio MX-3 foto |
Tvarkoj
|
|
| Autorius: | Laurys [19 Rgp 2013, 10:36 ] |
| Pranešimo tema: | Re: Jurgio MX-3 foto |
Saunuolis |
|
| Autorius: | Jurgis [18 Spa 2013, 18:46 ] | ||||
| Pranešimo tema: | Re: Jurgio MX-3 foto | ||||
Mano piktas paukštis iškeliavo į Kazlus. Laukiam rytdienos, GM 2013 RUDUO
|
|||||
| Autorius: | XxX [18 Spa 2013, 20:48 ] |
| Pranešimo tema: | Re: Jurgio MX-3 foto |
Kode ne savo eiga? |
|
| Autorius: | dinux [18 Spa 2013, 21:19 ] |
| Pranešimo tema: | Re: Jurgio MX-3 foto |
TA čiuju baigėsi prieš tris metus Mačiau šeštadienį stovėjo sau įprastoj vietoj |
|
| Autorius: | ojojoj [18 Spa 2013, 22:14 ] |
| Pranešimo tema: | Re: Jurgio MX-3 foto |
dabar aisku kieno ten mx stovi, kad kartais vaziuoju pas Gintara |
|
| Puslapis 1 iš 2 | Visos datos yra Array Europe/Vilnius |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|