MX-3 klubas
http://www.mx-3.lt/forumas/

Juodo pikto paukščio foto
http://www.mx-3.lt/forumas/viewtopic.php?f=17&t=4355
Puslapis 12

Autorius:  Jurgis [17 Gru 2012, 19:48 ]
Pranešimo tema:  Juodo pikto paukščio foto

Pirmas 'tiuningas'

Prikabinti failai:
2012-12-17-1065.jpg
2012-12-17-1065.jpg [221.06KiB |Peržiūrėta 8762 kartus(ų) ]
2012-12-17-1073.jpg
2012-12-17-1073.jpg [231.52KiB |Peržiūrėta 8762 kartus(ų) ]

Autorius:  slimas [17 Gru 2012, 20:20 ]
Pranešimo tema:  Re: Jurgio MX-3 foto

neblogai visai :D

Autorius:  Jurgis [09 Vas 2013, 16:24 ]
Pranešimo tema:  Re: Jurgio MX-3 foto

Baronkė

Prikabinti failai:
2013-02-07-1206.jpg
2013-02-07-1206.jpg [293.34KiB |Peržiūrėta 8679 kartus(ų) ]

Autorius:  Laurys [10 Vas 2013, 13:40 ]
Pranešimo tema:  Re: Jurgio MX-3 foto

Siulyciau susikurti tema Garazo skiltyje ir susimesti visa savo mx aprasyma o kartu ir sias foto ;)

Autorius:  Jurgis [10 Vas 2013, 14:42 ]
Pranešimo tema:  Re: Jurgio MX-3 foto

Manau kai kažkas bus rimtai daroma, tai ir temą bus galima susikurti. Kolkas mx3 darbai stovi.

Autorius:  Jurgis [16 Rgp 2013, 15:48 ]
Pranešimo tema:  Re: Jurgio MX-3 foto

Per žolines radau laisvo laiko ir pasikeičiau savo piktam paukščiui variklį. :hello1:

Prikabinti failai:
2013-08-15-236.jpg
2013-08-15-236.jpg [83.51KiB |Peržiūrėta 8446 kartus(ų) ]

Autorius:  slimas [17 Rgp 2013, 10:35 ]
Pranešimo tema:  Re: Jurgio MX-3 foto

pagaliau prisiruošei šiam reikalui :D

Autorius:  dinux [18 Rgp 2013, 20:51 ]
Pranešimo tema:  Re: Jurgio MX-3 foto

Čia gal mano buvęs vėl plaks ? :)

Autorius:  slimas [18 Rgp 2013, 21:23 ]
Pranešimo tema:  Re: Jurgio MX-3 foto

manau, kad taip Dainiau :)

Autorius:  Liaudies meistras [19 Rgp 2013, 00:58 ]
Pranešimo tema:  Re: Jurgio MX-3 foto

Tvarkoj :occasion5:

Autorius:  Laurys [19 Rgp 2013, 10:36 ]
Pranešimo tema:  Re: Jurgio MX-3 foto

Saunuolis ;)

Autorius:  Jurgis [18 Spa 2013, 18:46 ]
Pranešimo tema:  Re: Jurgio MX-3 foto

Mano piktas paukštis iškeliavo į Kazlus. Laukiam rytdienos, GM 2013 RUDUO :hello1:

Prikabinti failai:
2013-10-18-381.jpg
2013-10-18-381.jpg [313.93KiB |Peržiūrėta 8319 kartus(ų) ]
2013-10-18-384.jpg
2013-10-18-384.jpg [291.39KiB |Peržiūrėta 8319 kartus(ų) ]
2013-10-18-386.jpg
2013-10-18-386.jpg [298.64KiB |Peržiūrėta 8319 kartus(ų) ]

Autorius:  XxX [18 Spa 2013, 20:48 ]
Pranešimo tema:  Re: Jurgio MX-3 foto

Kode ne savo eiga? :)

Autorius:  dinux [18 Spa 2013, 21:19 ]
Pranešimo tema:  Re: Jurgio MX-3 foto

TA čiuju baigėsi prieš tris metus :D

Mačiau šeštadienį stovėjo sau įprastoj vietoj ;)

Autorius:  ojojoj [18 Spa 2013, 22:14 ]
Pranešimo tema:  Re: Jurgio MX-3 foto

dabar aisku kieno ten mx stovi, kad kartais vaziuoju pas Gintara

Puslapis 12 Visos datos yra Array Europe/Vilnius
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
https://www.phpbb.com/