| MX-3 klubas http://www.mx-3.lt/forumas/ |
|
| Slimo kūryba :) http://www.mx-3.lt/forumas/viewtopic.php?f=17&t=3704 |
Puslapis 1 iš 1 |
| Autorius: | slimas [08 Sau 2012, 15:46 ] |
| Pranešimo tema: | Slimo kūryba :) |
Aš kadangi esu labiau "prigaudinėjančių" stiliaus, ne meniškumo ir fotošopo mėgėjas, tad labai neskriauskit Mano pasididžiavimas iš Omnitel 1000km lenktynių Didžiai gerbiamo Kristupo MX'as per GM'ą Mamos Yaris Prienų tiltas Leono Ferraris |
|
| Puslapis 1 iš 1 | Visos datos yra Array Europe/Vilnius |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|