MX-3 klubas
http://www.mx-3.lt/forumas/

Slimo kūryba :)
http://www.mx-3.lt/forumas/viewtopic.php?f=17&t=3704
Puslapis 11

Autorius:  slimas [08 Sau 2012, 15:46 ]
Pranešimo tema:  Slimo kūryba :)

Aš kadangi esu labiau "prigaudinėjančių" stiliaus, ne meniškumo ir fotošopo mėgėjas, tad labai neskriauskit :) Mano geresnės foto :)





Mano pasididžiavimas iš Omnitel 1000km lenktynių :)



Didžiai gerbiamo Kristupo MX'as per GM'ą :)


Mamos Yaris :D


Prienų tiltas


Leono Ferraris :)

Puslapis 11 Visos datos yra Array Europe/Vilnius
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
https://www.phpbb.com/