| MX-3 klubas http://www.mx-3.lt/forumas/ |
|
| Drifto treniruotė. Urmo bazės. 2010.05.26 http://www.mx-3.lt/forumas/viewtopic.php?f=17&t=2804 |
Puslapis 1 iš 1 |
| Autorius: | dinux [26 Geg 2010, 21:27 ] |
| Pranešimo tema: | Drifto treniruotė. Urmo bazės. 2010.05.26 |
Na šį karta su fotoaparato nustatymais rodos viskas OK buvo. Visos foto (išskyrus stovinčios auto) darytos su diafragmos prioritetu. Išbuvau tik valandą, nes oras tai tikrai ne fantastiškas. CC: Autorystė – naudoti darbą galima tik gavus leidimą ir nurodant autorių. Autorius Dainius Sakalinskas. |
|
| Autorius: | algirdzz_ [26 Geg 2010, 23:21 ] |
| Pranešimo tema: | Re: Drifto treniruotė. Urmo bazės. 2010.05.26 |
tik vienas ir tebuvai su liemene.. ;D aj, dar vienas paskui atsirado grazios foto |
|
| Puslapis 1 iš 1 | Visos datos yra Array Europe/Vilnius |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|