MX-3 klubas
http://www.mx-3.lt/forumas/

Drifto treniruotė. Urmo bazės. 2010.05.26
http://www.mx-3.lt/forumas/viewtopic.php?f=17&t=2804
Puslapis 11

Autorius:  dinux [26 Geg 2010, 21:27 ]
Pranešimo tema:  Drifto treniruotė. Urmo bazės. 2010.05.26

Na šį karta su fotoaparato nustatymais rodos viskas OK buvo. Visos foto (išskyrus stovinčios auto) darytos su diafragmos prioritetu. Išbuvau tik valandą, nes oras tai tikrai ne fantastiškas.

CC: Autorystė – naudoti darbą galima tik gavus leidimą ir nurodant autorių. Autorius Dainius Sakalinskas.


























Autorius:  algirdzz_ [26 Geg 2010, 23:21 ]
Pranešimo tema:  Re: Drifto treniruotė. Urmo bazės. 2010.05.26

tik vienas ir tebuvai su liemene.. ;D

aj, dar vienas paskui atsirado :)

grazios foto

Puslapis 11 Visos datos yra Array Europe/Vilnius
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
https://www.phpbb.com/