MX-3 klubas
http://www.mx-3.lt/forumas/

Honda klubo sezono atidarymas. Kačerginė. 2010.04.10
http://www.mx-3.lt/forumas/viewtopic.php?f=17&t=2708
Puslapis 11

Autorius:  dinux [10 Bal 2010, 18:36 ]
Pranešimo tema:  Honda klubo sezono atidarymas. Kačerginė. 2010.04.10

CC: Autorystė – naudoti darbą galima tik gavus leidimą ir nurodant autorių. Autorius Dainius Sakalinskas.






















Autorius:  Basoski [11 Bal 2010, 11:34 ]
Pranešimo tema:  Re: Honda klubo sezono atidarymas. Kačerginė. 2010.04.10

Papostinau vieną tavo foto su accordu mitsu forume :)
O šiaip gražūs šūviai, man kažkodėl nesisekė tokius daryt, nes nespėdavau pagaut mašinos :)

Autorius:  8thcivicSi [12 Bal 2010, 23:34 ]
Pranešimo tema:  Re: Honda klubo sezono atidarymas. Kačerginė. 2010.04.10

Dainius gauna d i d e l i RIEBU pliusa uz tokias grazias nuotraukas (: puikuma!!!!

Puslapis 11 Visos datos yra Array Europe/Vilnius
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
https://www.phpbb.com/