| MX-3 klubas http://www.mx-3.lt/forumas/ |
|
| Honda klubo sezono atidarymas. Kačerginė. 2010.04.10 http://www.mx-3.lt/forumas/viewtopic.php?f=17&t=2708 |
Puslapis 1 iš 1 |
| Autorius: | dinux [10 Bal 2010, 18:36 ] |
| Pranešimo tema: | Honda klubo sezono atidarymas. Kačerginė. 2010.04.10 |
CC: Autorystė – naudoti darbą galima tik gavus leidimą ir nurodant autorių. Autorius Dainius Sakalinskas. |
|
| Autorius: | Basoski [11 Bal 2010, 11:34 ] |
| Pranešimo tema: | Re: Honda klubo sezono atidarymas. Kačerginė. 2010.04.10 |
Papostinau vieną tavo foto su accordu mitsu forume O šiaip gražūs šūviai, man kažkodėl nesisekė tokius daryt, nes nespėdavau pagaut mašinos |
|
| Autorius: | 8thcivicSi [12 Bal 2010, 23:34 ] |
| Pranešimo tema: | Re: Honda klubo sezono atidarymas. Kačerginė. 2010.04.10 |
Dainius gauna d i d e l i RIEBU pliusa uz tokias grazias nuotraukas (: puikuma!!!! |
|
| Puslapis 1 iš 1 | Visos datos yra Array Europe/Vilnius |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|