| MX-3 klubas http://www.mx-3.lt/forumas/ |
|
| Automobiliai Japonijoje http://www.mx-3.lt/forumas/viewtopic.php?f=17&t=2179 |
Puslapis 1 iš 1 |
| Autorius: | Liaudies meistras [13 Rgs 2009, 01:44 ] |
| Pranešimo tema: | Automobiliai Japonijoje |
Sia vasara rugpjucio menesi porai savaiciu buvau isvykes i Japonija , buvau miestuose: Hakodate ir Tokyo. Iskart galiu pasakyti, kad deja nei vieno Mx-3 neuzmaciau . Buvau nustebes kokios ten masinos, europoj tokiu nepamatysi. Idomus reiskinys, kad pas juos vos ne kas 3 masina baltos spalvos, kiek issiaiskinau, kad jiems labai patinka balta spalva (tipo kaip pas mus juoda), bet is praktiskos puses ji irgi tarnauja, nes ten karsta, diena 31 laipsnis silumos. Masinu kebulo stilius kampuotas toks, labai astrios tiesios linijjos. Ir jeigu pas mus kietas bicas vairuoja dzipa koki tarkim "Land Cruiser", tai ten kietas bicas turi kieta minivena, su chrominiais lietnykais, N1 bakelis, spoileriukai ir tt., zodziu megsta dideles masinas ir piktus didelius ratus, o kiek paziurejus masinos is gamyklos iseina lengvai, graziai spoileriuotos. Prisiruosiau pagaliau sukelt fotkes, tai stai keletas auto foto from Japan Taxi Skyline? pas mus toks liktai infiniti ? Dar vienas taxas Vazineciau su toku atsiputes Beveik mini cooper Skyline o cia kazkas artimesnio tinka man sita masina Dar taxiukas vienas Kaip ir minejau Japonai skiria nemazai demesio ratams Cia nepamenu modelio liktai Toyota Honda Accord Civikelis tinkamas i antituning skilti Sitas tai transformeris Land Cruiser Skyline Tas pats transformeris is galo Mx-5 Mersas Toyota. Is galo zenkliukas uzklijuotas normalus priekyje japonai kazka pachalturine Su draugais palekt kur nors su tokiu butu auktumoj Dar vienas is idomiu dalykeliu, tai benzo koloneles Issamesne info per Gm
|
|
| Autorius: | ojojoj [13 Rgs 2009, 12:09 ] |
| Pranešimo tema: | Re: Automobiliai Japonijoje |
o cia tai fotkiu pavarei idomu paziuret su kokiom rytieciai vazineja |
|
| Autorius: | Basoski [13 Rgs 2009, 12:33 ] |
| Pranešimo tema: | Re: Automobiliai Japonijoje |
Jei teisingai supratau, skridai į tekančios saulės šalį mx'ų ieškot? |
|
| Autorius: | Laurys [14 Rgs 2009, 01:06 ] |
| Pranešimo tema: | Re: Automobiliai Japonijoje |
Blia Liaudmeistris pavaro, KLZE net i japonija vaziavo ieskoti.. |
|
| Autorius: | Aivaras [14 Rgs 2009, 14:19 ] |
| Pranešimo tema: | Re: Automobiliai Japonijoje |
Skyline vairo neperdesi Nera Skyline su kairej pusej vairu Smagi foto koleksija |
|
| Autorius: | ice_kalne [14 Rgs 2009, 14:46 ] |
| Pranešimo tema: | Re: Automobiliai Japonijoje |
| Autorius: | mxrpsakas [14 Rgs 2009, 17:16 ] |
| Pranešimo tema: | Re: Automobiliai Japonijoje |
na minivenai tai klasiski..... |
|
| Autorius: | dinux [14 Rgs 2009, 17:49 ] |
| Pranešimo tema: | Re: Automobiliai Japonijoje |
| Autorius: | Aivaras [14 Rgs 2009, 20:30 ] |
| Pranešimo tema: | Re: Automobiliai Japonijoje |
| Autorius: | dinux [14 Rgs 2009, 20:32 ] |
| Pranešimo tema: | Re: Automobiliai Japonijoje |
Nes tai yra JDM. |
|
| Autorius: | kristupas [14 Rgs 2009, 22:41 ] |
| Pranešimo tema: | Re: Automobiliai Japonijoje |
ok ok yra ir motociklas su 48 cilindrais pritariu, kad galima beleka sukonstruoti, bet visi supratom ka norejau pasakyt Beje, nelabai suprantui ko visi del tu skyline alpsta? Uzmeciau aki nete, tai tu "sustruju" skyline su ~350 kw buvo pagaminta tik 19 o su 280 a.g. nemanau, kad koks cia stebuklas manau nezinai ka sneki ,jei taip apie skyline kalbi skyline ir tas su 280ag simta per 4,9s ima o 400km/h nuemus ribotuva per 12,7s plius apie 400nm pas skyline taigi tikrai daugeli auto lietuvoj ir stock nubaustu stipriai... net nekalbant apie tai ,kad variklis labai lengvai pasiduoda ag kelimui iki 800ag nors yra ir labiau uzpustu ....tai vienas geriausiu bei geidziamiausiu visu laiku japonisku supercaru .... |
|
| Autorius: | Aivaras [15 Rgs 2009, 13:28 ] |
| Pranešimo tema: | Re: Automobiliai Japonijoje |
|
|
| Autorius: | Tomelis [22 Rgs 2009, 19:49 ] |
| Pranešimo tema: | Re: Automobiliai Japonijoje |
PRITARIU KRISTUPELIUJ senai matytas
|
|
| Autorius: | spiksas [20 Gru 2009, 20:59 ] |
| Pranešimo tema: | Re: Automobiliai Japonijoje |
Ir pats uzsimaniau y japonija |
|
| Puslapis 1 iš 1 | Visos datos yra Array Europe/Vilnius |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|