MX-3 klubas
http://www.mx-3.lt/forumas/

Automobiliai Japonijoje
http://www.mx-3.lt/forumas/viewtopic.php?f=17&t=2179
Puslapis 11

Autorius:  Liaudies meistras [13 Rgs 2009, 01:44 ]
Pranešimo tema:  Automobiliai Japonijoje

Sia vasara rugpjucio menesi porai savaiciu buvau isvykes i Japonija , buvau miestuose: Hakodate ir Tokyo. Iskart galiu pasakyti, kad deja nei vieno Mx-3 neuzmaciau :evil: , nors labai tikejausi ir ieskojau ;) Artimiausias reikalas buvo senesnio modelio mx-5, ju uzmaciau 3 :alien: . Buvau nustebes kokios ten masinos, europoj tokiu nepamatysi. Idomus reiskinys, kad pas juos vos ne kas 3 masina baltos spalvos, kiek issiaiskinau, kad jiems labai patinka balta spalva (tipo kaip pas mus juoda), bet is praktiskos puses ji irgi tarnauja, nes ten karsta, diena 31 laipsnis silumos. Masinu kebulo stilius kampuotas toks, labai astrios tiesios linijjos. Ir jeigu pas mus kietas bicas vairuoja dzipa koki tarkim "Land Cruiser", tai ten kietas bicas turi kieta minivena, su chrominiais lietnykais, N1 bakelis, spoileriukai ir tt., zodziu megsta dideles masinas ir piktus didelius ratus, o kiek paziurejus masinos is gamyklos iseina lengvai, graziai spoileriuotos. Prisiruosiau pagaliau sukelt fotkes, tai stai keletas auto foto from Japan ;)

Taxi :)

Skyline? pas mus toks liktai infiniti ? :)

Dar vienas taxas

Vazineciau su toku atsiputes :king:


Beveik mini cooper





Skyline :twisted:












o cia kazkas artimesnio :flower:


tinka man sita masina :king:

Dar taxiukas vienas :joker:

Kaip ir minejau Japonai skiria nemazai demesio ratams :cyclops:


Cia nepamenu modelio liktai Toyota :roll:


Honda Accord


Civikelis tinkamas i antituning skilti :D






Sitas tai transformeris :bom:



Land Cruiser



Skyline


Tas pats transformeris is galo

Mx-5

Mersas

Toyota. Is galo zenkliukas uzklijuotas normalus priekyje japonai kazka pachalturine :) , va toki norejau parsitempt i LT :alien: Su draugais palekt kur nors su tokiu butu auktumoj :king:


Dar vienas is idomiu dalykeliu, tai benzo koloneles :) Ne visos tokios, bet daug kur pistoletai kaba :)


Issamesne info per Gm :D :occasion5:

Autorius:  ojojoj [13 Rgs 2009, 12:09 ]
Pranešimo tema:  Re: Automobiliai Japonijoje

o cia tai fotkiu pavarei :compress:

idomu paziuret su kokiom rytieciai vazineja ;)

Autorius:  Basoski [13 Rgs 2009, 12:33 ]
Pranešimo tema:  Re: Automobiliai Japonijoje

Jei teisingai supratau, skridai į tekančios saulės šalį mx'ų ieškot? :)

Autorius:  Laurys [14 Rgs 2009, 01:06 ]
Pranešimo tema:  Re: Automobiliai Japonijoje

Blia Liaudmeistris pavaro, KLZE net i japonija vaziavo ieskoti.. :D a radai mozum? :D reikejo stvert koki Skyline ir parlekti i musu bananu krasta, butum susimetes vaira i kita puse ir skaides... :D

Autorius:  Aivaras [14 Rgs 2009, 14:19 ]
Pranešimo tema:  Re: Automobiliai Japonijoje

Skyline vairo neperdesi :P
Nera Skyline su kairej pusej vairu 8)

Smagi foto koleksija :)

Autorius:  ice_kalne [14 Rgs 2009, 14:46 ]
Pranešimo tema:  Re: Automobiliai Japonijoje


Autorius:  mxrpsakas [14 Rgs 2009, 17:16 ]
Pranešimo tema:  Re: Automobiliai Japonijoje

na minivenai tai klasiski.....

Autorius:  dinux [14 Rgs 2009, 17:49 ]
Pranešimo tema:  Re: Automobiliai Japonijoje


Autorius:  Aivaras [14 Rgs 2009, 20:30 ]
Pranešimo tema:  Re: Automobiliai Japonijoje


Autorius:  dinux [14 Rgs 2009, 20:32 ]
Pranešimo tema:  Re: Automobiliai Japonijoje

Nes tai yra JDM.

Autorius:  kristupas [14 Rgs 2009, 22:41 ]
Pranešimo tema:  Re: Automobiliai Japonijoje

ok ok yra ir motociklas su 48 cilindrais :D
pritariu, kad galima beleka sukonstruoti,
bet visi supratom ka norejau pasakyt :P
Beje, nelabai suprantui ko visi del tu skyline alpsta?
Uzmeciau aki nete, tai tu "sustruju" skyline su ~350 kw buvo pagaminta tik 19 :roll:
o su 280 a.g. nemanau, kad koks cia stebuklas :geek:[/quote]



manau nezinai ka sneki ,jei taip apie skyline kalbi skyline ir tas su 280ag simta per 4,9s ima o 400km/h nuemus ribotuva per 12,7s plius apie 400nm pas skyline taigi tikrai daugeli auto lietuvoj ir stock nubaustu stipriai... net nekalbant apie tai ,kad variklis labai lengvai pasiduoda ag kelimui iki 800ag nors yra ir labiau uzpustu ....tai vienas geriausiu bei geidziamiausiu visu laiku japonisku supercaru ....

Autorius:  Aivaras [15 Rgs 2009, 13:28 ]
Pranešimo tema:  Re: Automobiliai Japonijoje

:notworthy:

Autorius:  Tomelis [22 Rgs 2009, 19:49 ]
Pranešimo tema:  Re: Automobiliai Japonijoje

PRITARIU KRISTUPELIUJ ;) beto linkejimai :smt006 senai matytas :occasion5:

Autorius:  spiksas [20 Gru 2009, 20:59 ]
Pranešimo tema:  Re: Automobiliai Japonijoje

Ir pats uzsimaniau y japonija :D

Puslapis 11 Visos datos yra Array Europe/Vilnius
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
https://www.phpbb.com/