MX-3 klubas
http://www.mx-3.lt/forumas/

Silpnybes, kurioms negaila kadru *ugniete*
http://www.mx-3.lt/forumas/viewtopic.php?f=17&t=116
Puslapis 12

Autorius:  ugniete [31 Lie 2007, 16:35 ]
Pranešimo tema:  Silpnybes, kurioms negaila kadru *ugniete*

kelionese neatsispiriu pagundai pafotkinti uzsienietiskas transporto priemones :D

Kroatijos vandens priemone


Shot with at 2007-07-31

Yellow submarine Anglijoje


Shot with at 2007-07-31

Anglijos perliukai


Shot with at 2007-07-31



Shot with at 2007-07-31

Autorius:  ugniete [31 Lie 2007, 16:53 ]
Pranešimo tema: 


Shot with at 2007-07-31


Shot with at 2007-07-31


Shot with at 2007-07-31

Angliskas opelis


Shot with at 2007-07-31

Transporto priemone Rygos centre


Shot with at 2007-07-31

Keliautojai Vengrijoje


Shot with at 2007-07-31

kazkur dar turejau lamborgini nufotkinus, bet neberandu... :? :D

Autorius:  ugniete [31 Lie 2007, 17:00 ]
Pranešimo tema: 

oj, paskutine ne ta idejau... uzluso man tas tinklapis per kuri dejau...

Autorius:  Andrius [31 Lie 2007, 20:57 ]
Pranešimo tema: 


Autorius:  fatmann [31 Lie 2007, 22:19 ]
Pranešimo tema: 


Autorius:  taz [31 Lie 2007, 22:36 ]
Pranešimo tema: 


Autorius:  Red_Power [31 Lie 2007, 22:54 ]
Pranešimo tema: 

Jooo.. man irgi tie triraciai idomus :roll: :)

Autorius:  ugniete [12 Rgp 2007, 11:29 ]
Pranešimo tema: 

labai keista, bet galvojau, kad danijoje zmones geresnem masinom vazineja...

siaip labai daug 2u golfu, senu civiku. pagiriamasis zodis danams - kad ir kokios senos ten masinos, labai priziuretos, nei vienos rudeles nerasi.
o mazdos cia visai nepopuliarios. maciau tik keleta naujesniu 323f.

:D mxó dar nei vieno nemaciau :cry: :cry: :cry:

o sita masinyte stovi prie mano barako 8)


Shot with at 2007-08-12

Autorius:  Marius [12 Rgp 2007, 15:28 ]
Pranešimo tema: 


Autorius:  ugniete [12 Rgp 2007, 18:15 ]
Pranešimo tema: 


Autorius:  FiGhTeRs [14 Rgp 2007, 14:17 ]
Pranešimo tema: 


Autorius:  ugniete [07 Spa 2007, 21:54 ]
Pranešimo tema: 


Autorius:  ugniete [07 Spa 2007, 21:56 ]
Pranešimo tema: 


Autorius:  ugniete [07 Spa 2007, 22:00 ]
Pranešimo tema: 

dar viena is danijos

Autorius:  ZOoM [08 Spa 2007, 13:09 ]
Pranešimo tema: 

šitas tai geras :D

Puslapis 12 Visos datos yra Array Europe/Vilnius
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
https://www.phpbb.com/