| MX-3 klubas http://www.mx-3.lt/forumas/ |
|
| Subo dežės gamyba http://www.mx-3.lt/forumas/viewtopic.php?f=14&t=3573 |
Puslapis 1 iš 1 |
| Autorius: | Eimantas [07 Rgp 2011, 18:57 ] |
| Pranešimo tema: | Subo dežės gamyba |
Prašau pagalbos. Noriu pasigaminti dėžė subui. Kaip apskaičiuoti kokio dyžio ją reiktų daryti? Ir išvis kokio tipo geriau daryti? Dėžę noriu pasigaminti šiam garsiakalbiui. http://www.autogidas.lt/pioneer-ts-w309 ... 77861.html" |
|
| Autorius: | Marius [07 Rgp 2011, 20:49 ] |
| Pranešimo tema: | Re: Subo dežės gamyba |
Gamintojas visada nurodo kokio dydzio dezes reik daryti. |
|
| Autorius: | Myxa [04 Spa 2011, 10:58 ] |
| Pranešimo tema: | Re: Subo dežės gamyba |
BassBoxPro programele tau pades. Ten yra visokiu sub'u tipu, jei nerasi savo, gali ivesti parametrus ir tau parodys kokia deze reikia daryti. Yra ir visokiu deziu tipu. Kas patiko, tj parodo su brieziniais, ir visu daliu matmenys yra. |
|
| Puslapis 1 iš 1 | Visos datos yra Array Europe/Vilnius |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|