MX-3 klubas
http://www.mx-3.lt/forumas/

Subo dežės gamyba
http://www.mx-3.lt/forumas/viewtopic.php?f=14&t=3573
Puslapis 11

Autorius:  Eimantas [07 Rgp 2011, 18:57 ]
Pranešimo tema:  Subo dežės gamyba

Prašau pagalbos. Noriu pasigaminti dėžė subui. Kaip apskaičiuoti kokio dyžio ją reiktų daryti? Ir išvis kokio tipo geriau daryti?
Dėžę noriu pasigaminti šiam garsiakalbiui.
http://www.autogidas.lt/pioneer-ts-w309 ... 77861.html"

Autorius:  Marius [07 Rgp 2011, 20:49 ]
Pranešimo tema:  Re: Subo dežės gamyba

Gamintojas visada nurodo kokio dydzio dezes reik daryti.

Autorius:  Myxa [04 Spa 2011, 10:58 ]
Pranešimo tema:  Re: Subo dežės gamyba

BassBoxPro programele tau pades. Ten yra visokiu sub'u tipu, jei nerasi savo, gali ivesti parametrus ir tau parodys kokia deze reikia daryti. Yra ir visokiu deziu tipu. Kas patiko, tj parodo su brieziniais, ir visu daliu matmenys yra.

Puslapis 11 Visos datos yra Array Europe/Vilnius
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
https://www.phpbb.com/