| MX-3 klubas http://www.mx-3.lt/forumas/ |
|
| Audio kolonėlės namams http://www.mx-3.lt/forumas/viewtopic.php?f=14&t=1514 |
Puslapis 1 iš 4 |
| Autorius: | dinux [22 Gru 2008, 15:17 ] |
| Pranešimo tema: | Audio kolonėlės namams |
Suprantu, kad čia kalba eina apie audio aparatūrą automobiliams, bet gal kąnors nusimanot apie namams skirtas kolonėles. Esmė, kad noriu namuose turėti, bent kažkiek normalesnį garsą, nes dabar bando groti Creative 2.1 kažkokios kolonėlės, kas yra nelabai gerai Pirmas žingsnis garso plokštė - Esi Juli@ () naujos gal nebūčiau pirkęs, bet va iš ranku pasiūlė prieinama kainą, tai įsigijau. Visokie Creatyve Audigy, X-Fi nelabai tinka, nes pas mane naudojama linux operacinė sistema kur jos nelabai gerai veikia, tuo labiau žmonės šneka, kad jos tik žaidimams ir tinka. Bėda tame, kad atėjo laikas pasirinkti kolonėles ir nesuvokiu ko ieškoti. Aišku norėčiau dvieju ant žemės statomų kolonėliu kurių kaina būtų apie 1000Lt ... jei tai įmanoma. Kainynuose rastos maždaug tokios: arba Gal kas gali pakomentuoti, pasiūli man kąnors šiuo klausimu? |
|
| Autorius: | Andrius [22 Gru 2008, 15:53 ] |
| Pranešimo tema: | Re: Audio kolonėlės namams |
Nu zinok, manau, kad neverta verstis per galva ir ieskoti paciu paciausiu uz ta suma. Paprasyk, kad pajungtu, paklausyk savo megstamo gabalo parduotuvej, nepirk tik internetu, neperklauses. Kambary pastacius skambes siek tiek kitaip, bet jei patiko parduotuvej, tai patiks ir kambary greiciausiai Kodel taip sakau - nes viska siek tiek pagadina kompiuteris. As savo laiku galejau pirkti dvd grotuva su visais formatais, bet pasirinkau CD, CD-RW grotuva uz ta pacia suma, ir pridejau deveta geresnes firmos stiprintuva ir 2 120x20x20 4 juostu koloneles. Rezultate labai skiriasi skambejimas is kompo ir is grotuvo leidziant ta pati. Kompe irgi pirkau kazkokia ten rimtesne tipo plokste, bet manau tik ismeciau pinigus be reikalo. Nusipirk, kas tau tiks prie kambario apstatymo - dizainas, skambesys ir bus ok |
|
| Autorius: | Andriucha [22 Gru 2008, 16:02 ] |
| Pranešimo tema: | Re: Audio kolonėlės namams |
na neblogos tos jbl jei pasiimtum atitinkama stiprintuva tai geriau uz muzikinius centrus ir namu kinus, bet steprai jie daug kainuoja. |
|
| Autorius: | dinux [22 Gru 2008, 16:12 ] |
| Pranešimo tema: | Re: Audio kolonėlės namams |
Andriau, kad skambesys iš kompiuterio ir CD grotuvo skiriasi aš girdėjau. Todėl ir paieškojau normalesnės garso plokštės. Jau vien Creatyve garso plokštė už ~200Lt kitaip groja, o čia produktas rimtesnis. Tuo labiau labai aukštai aš netaikau. Kitas reikalas dabar mastau, ar tikrai reikia kambaryje ~20kv. tokių kolonėlių (ateityje teks kraustytis į kitą buta kurima kambarys bus dar mažesnis). Gal geriau tada rinktis lentynos tipo kolonėlės, pvz: ar kažką panašaus. Tada dar links daugiau litų normaliam stiprintuvui. |
|
| Autorius: | briedis [22 Gru 2008, 22:31 ] |
| Pranešimo tema: | Re: Audio kolonėlės namams |
As tai manau, kad pirmiausia reikia pirkti stiprintuva, ir tik tada pagal ji rinktis koloneles O koloneliu tai oj oj, gyvas biesas yra Siaip http://www.audiokomponentai.lt paziurek. Kaune ju pagrindine krautuve, pasiulyti tikrai turi ka. "Monitor" koloneliu ten gali rast, kurios uz savo kaina neprastai groja Bet siaip siulau susikoncentruoti i stipriaka, katras ir kainuoja dafiga (ziek gal koki vogta kur nuziuresi |
|
| Autorius: | Liaudies meistras [22 Gru 2008, 22:44 ] |
| Pranešimo tema: | Re: Audio kolonėlės namams |
Man namuose uztenka oldskulu s-90 |
|
| Autorius: | dinux [23 Gru 2008, 09:35 ] |
| Pranešimo tema: | Re: Audio kolonėlės namams |
O diekui briedi už nuorodą. Labiausiai ir liūdna, kad stiprintuvai kosmines sumas kainuoja |
|
| Autorius: | Laurys [24 Gru 2008, 08:27 ] |
| Pranešimo tema: | Re: Audio kolonėlės namams |
tai vat nuo stiprintuvo ir pradek.. ir visai tie stiprintuvai nera brangus, tu skelbiu.lt pasiziurek, ten yra naudotu labai geru, ir uz nedidele kaina! manau uz kokius 400lt jau gera ikautum. |
|
| Autorius: | Spiritas [03 Sau 2009, 17:16 ] |
| Pranešimo tema: | Re: Audio kolonėlės namams |
dinux, o kiek Juli@ kashtuoja? Beje del tos kokybes is playerio ir is kompo... esu smarkiai isitikines kad priklauso nuo to, kiek demesio skirsi garsui savo kompiuteryje. As irgi briedziui padekosiu uz nuoroda, labai noris paskutiniu metu normalesnio garso namuose, o darytis paciam dezhes - labai patruklus uzsiemimas |
|
| Autorius: | dinux [03 Sau 2009, 17:48 ] |
| Pranešimo tema: | Re: Audio kolonėlės namams |
Juli@ tai nei daug nei mažai - 500Lt () skelbimuose kainos prasideda nuo 250Lt Klausyti galima flac (). Klausant su paprastom kolonėlėm ir integruotu garsu jau kokybė jaučiasi. Palyginimui mp3 bitrate vartotinas nuo 128kbs (audomanų nuomone tai paskutinis Š) iki 320kbs, tuo tarpu flac ~1024kbs. Aišku jei nuo teisingu CD ripinta. Kolonėlių tai nekyla rankos gaminti.. kažkaip, nežinau Stiprintuvų keletas jau radau, bet dabar nepamenu nei pavadinimu. Tik tiek, kad jie naudoti. |
|
| Autorius: | Spiritas [03 Sau 2009, 18:16 ] |
| Pranešimo tema: | Re: Audio kolonėlės namams |
butent kad isardysi tuos s-30, paskui ieskosi ieskosi kas tiks i dezhes, ir galiausiai nusipirksi s-30 dinamikus |
|
| Autorius: | dinux [06 Sau 2009, 21:09 ] |
| Pranešimo tema: | Re: Audio kolonėlės namams |
Na va, šiandiena jau mano namus pasiekė siuntinukas: Ir ką aš galiu pasakyti.. toks vaizdas, kad namuose atsirado kitas SUB'as Minusas tame, kad paklausius kaikurias 128kbs mp3 bylas atsirado visokių triukšmelių kurie seniau nelabai išaiškėdavo arba aš dabar labai įdėmiai klausau ir juos tik dabar išgirdau. Integruotos plokštės nediseiblinau, todėl prie jos liko prijungtos ausinės sumikrafonu (skyp'ui), o visi kiti garsai eina per naująją plokštę. Tiesa kas per kuria plokštę gros galima lengvai reguliuoti (pas mane Linux). Taigi pirmas žingsniukas ženktas, liko stiprintuvas ir kolonėlės. |
|
| Autorius: | Laurys [06 Sau 2009, 23:29 ] |
| Pranešimo tema: | Re: Audio kolonėlės namams |
Dar tik pirmas zinksnis, o jau seile pradejo varveti.. |
|
| Autorius: | dinux [12 Sau 2009, 09:44 ] |
| Pranešimo tema: | Re: Audio kolonėlės namams |
aptikau čia tokį puslapiuką. Kaip supratau žmogus gamina kolonėles. Kainos normalios ir pačios kolonėlės iš nuotraukų tikrai teisingai atrodo Vis dar ieškau kažko man tinkančio ir patinkančio |
|
| Autorius: | Zeus [12 Sau 2009, 14:16 ] |
| Pranešimo tema: | Re: Audio kolonėlės namams |
Apskritai kuo toliau, tuo labiau baigiu prieiti išvadą, kad muzika iš kompo tai anaiptol ne muzika. Ir kol susitvarkai visus parametrus (garso plokštė, kolonėlės, pačių failų kokybė), tai, regis, paprasčiau įsigyti normalią High-End aparatūrą. Be to, ima nervinti tai, kad norint tiesiog užsimesti muzikos, reikia būtinai jungtis kompą. Kokį savaitgalį to visiškai nesinori... Mąstau ir aš apie stiprintuvą, o gal resyverį, ir normalų CD grotuvą, katras, be abejo, neturės MP3 skaitymo funkcijos. O finaliniam etapui – patefonas ir vinilai. |
|
| Puslapis 1 iš 4 | Visos datos yra Array Europe/Vilnius |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|