Dabar yra 27 Bir 2026, 12:36

Visos datos yra Array Europe/Vilnius




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [3472 pranešimai(ų) ]  Eiti įAnkstesnis1ELLIPSIS188189190191192ELLIPSIS232Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Užmačiau MX-3
StandartinėParašytas:02 Geg 2010, 18:03 
Atsijungęs
Klubo draugas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo:18 Bir 2007, 09:11
Pranešimai:822
Skype:Eimanta5
Miestas:UK
uzmatytas nemuno ziede :D tik vat atvaziavom ant finalu, o finale open klase nevaziavo. Norejau paziuret kaip mx`as kroso trasoj lekia. :D


Prikabinti failai:
DSC00628.JPG
DSC00628.JPG [59.33KiB |Peržiūrėta 1639 kartus(ų) ]
DSC00629.JPG
DSC00629.JPG [59.68KiB |Peržiūrėta 1639 kartus(ų) ]

_________________
Mazda MX-3 `93 1.6L Very very ReD ;)
Mazda 323 GTX AWD `87 (donoras mx`ui :D )
Į viršų
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas:02 Geg 2010, 19:10 
Atsijungęs

Užsiregistravo:24 Lie 2008, 12:01
Pranešimai:824
.


Paskutinį kartą redagavo 1 marciuxg. Iš viso redaguota 18 kartus.

Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Užmačiau MX-3
StandartinėParašytas:02 Geg 2010, 20:33 
Atsijungęs
Klubo draugas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo:18 Bir 2007, 09:11
Pranešimai:822
Skype:Eimanta5
Miestas:UK
tik idomu kas ten pridaryta. uz sedyniu toks pakylimas ir su bagazine uzvirinta ir ratai gale 5 skyliu.

_________________
Mazda MX-3 `93 1.6L Very very ReD ;)
Mazda 323 GTX AWD `87 (donoras mx`ui :D )


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Užmačiau MX-3
StandartinėParašytas:02 Geg 2010, 20:59 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo:31 Rgp 2007, 00:35
Pranešimai:1304
Skype:Loonixas
Miestas:Kaunas
Tai cia gal koks awd padarytas :D Va tokio man reiketu, tai nors iki namu privaziuociau niekur dugno nesiekdamas ;)..

_________________
2.5 V6 MadaFaka


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Užmačiau MX-3
StandartinėParašytas:02 Geg 2010, 21:02 
Atsijungęs
Klubo draugas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo:13 Rgs 2007, 11:08
Pranešimai:1262
Skype:praisas
Miestas:Kaunas
speju taip ir bus,kad awd:)
but idomu daugiau apie sita daikta suzinot,kas te priburta,ir is ko sulipdyta


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Užmačiau MX-3
StandartinėParašytas:02 Geg 2010, 21:38 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo:31 Rgp 2007, 00:35
Pranešimai:1304
Skype:Loonixas
Miestas:Kaunas
Speju ten tik kebulas mx`o..

_________________
2.5 V6 MadaFaka


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Užmačiau MX-3
StandartinėParašytas:06 Geg 2010, 23:55 
Atsijungęs
Klubo draugas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo:16 Bir 2007, 07:01
Pranešimai:1513
Skype:myxalt
Miestas:Newcastle upon Tyne
Kuris snd i belmonta cepelinu buvo atvaziaves valgyt su raudonu mx'u? :D

_________________
2010 Nissan Qashqai 1.5 dCI
`98 Mazda Xedos 6 2.0 V6 sold
dryn dryn...I CAN FLY!!! :cheers:

VENKITE NEREIKALINGU CITATU ba jau nervuot pradedat


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Užmačiau MX-3
StandartinėParašytas:07 Geg 2010, 20:29 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo:04 Rgs 2009, 20:49
Pranešimai:276
Skype:mazhaz003
Miestas:Vilnius
20:05 kažkur prie spaudos rūmų link MADOS nuriedėjo gražus,riaumojantis,raudonas MX,su baltais bateliais buvo dar pastebėjau ;D

_________________
MAZDA MX3 1.6 SOHC 1992 senutė


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Užmačiau MX-3
StandartinėParašytas:07 Geg 2010, 21:44 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo:21 Rgs 2008, 23:39
Pranešimai:1360
Skype:mikazzas
Miestas:Žiežmariai

_________________
93m MX-3 1.6 sohc RED
95m MX-3 1.6 dohc NOBLE GREEN Sold
89m 323 gtx 1.6 dohc Turbo 4WD - donoras MX'ui ;)


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Užmačiau MX-3
StandartinėParašytas:13 Geg 2010, 11:18 
Atsijungęs
Klubo draugas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo:15 Bir 2007, 19:30
Pranešimai:1886
Skype:marijusas
Miestas:Newry - UK
Marijiempolej, paskui vaziavo, toks is isvaizdos pavarges, neuoninis, juodas su gan dideliu suoliuku.
Vilniuje maciau keleta, reikes kada apspardyti, gal kas pazystamo ateis :)

_________________
I My HONDA
Honda Civic 8gen / L4 / 16Valve / DOHC / 2.2 / i-CTDi / 103Kw / 140Ag / 340Nm (powerful and economical) on road
Toyota Celica 7gen / L4 / 16Valve / DOHC / 1.8 / VVT-i / 105Kw / 143Ag crashed
Mazda MX-3 / V6 / 24Valve / DOHC / 1.8 / 98Kw / 134Ag sold
Mazda MX-3 / V6 / 24Valve / DOHC / 1.8/ 98Kw / 134Ag crashed


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Užmačiau MX-3
StandartinėParašytas:13 Geg 2010, 11:37 
Atsijungęs
Klubo draugas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo:13 Rgs 2007, 11:08
Pranešimai:1262
Skype:praisas
Miestas:Kaunas
pal pala,o tai tu pargryzes?:)
tai ce tipo tau linka parodyt,kur i gm reik regisruotis?


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Užmačiau MX-3
StandartinėParašytas:13 Geg 2010, 20:18 
Atsijungęs
Klubo draugas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo:15 Bir 2007, 19:30
Pranešimai:1886
Skype:marijusas
Miestas:Newry - UK
gryzes iki antradienio ryto, gaila nespejau atvykti nei i kauno, nei i vilniaus meetus :(
GM'o laikas nesutapo su maniskem atostogom. :evil:

_________________
I My HONDA
Honda Civic 8gen / L4 / 16Valve / DOHC / 2.2 / i-CTDi / 103Kw / 140Ag / 340Nm (powerful and economical) on road
Toyota Celica 7gen / L4 / 16Valve / DOHC / 1.8 / VVT-i / 105Kw / 143Ag crashed
Mazda MX-3 / V6 / 24Valve / DOHC / 1.8 / 98Kw / 134Ag sold
Mazda MX-3 / V6 / 24Valve / DOHC / 1.8/ 98Kw / 134Ag crashed


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Užmačiau MX-3
StandartinėParašytas:13 Geg 2010, 20:53 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo:05 Lap 2008, 21:54
Pranešimai:1259
Skype:smurikas
Miestas:Hokksund(Norway)
sendien vaziuodamas pas broli is drammeno i lieriri autostradoje pasivijau juoda v6 mergina uz vaira ir su visu sonu perbrauktu


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Užmačiau MX-3
StandartinėParašytas:13 Geg 2010, 20:54 
Atsijungęs
Klubo draugas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo:13 Rgs 2007, 11:08
Pranešimai:1262
Skype:praisas
Miestas:Kaunas
labai gaila,kad taip gawos:(
nu bet mazu ant wasarinio ar tai rudeninio gm dar grysi atostogaut?


Į viršų
 Pranešimo tema: Re: Užmačiau MX-3
StandartinėParašytas:14 Geg 2010, 00:08 
Atsijungęs
Klubo draugas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo:15 Bir 2007, 19:30
Pranešimai:1886
Skype:marijusas
Miestas:Newry - UK
Kolkas planuose Lietuvos nera, bet ka zinai, kaip ce gali nutikti ;)

_________________
I My HONDA
Honda Civic 8gen / L4 / 16Valve / DOHC / 2.2 / i-CTDi / 103Kw / 140Ag / 340Nm (powerful and economical) on road
Toyota Celica 7gen / L4 / 16Valve / DOHC / 1.8 / VVT-i / 105Kw / 143Ag crashed
Mazda MX-3 / V6 / 24Valve / DOHC / 1.8 / 98Kw / 134Ag sold
Mazda MX-3 / V6 / 24Valve / DOHC / 1.8/ 98Kw / 134Ag crashed


Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus: Rūšiuoti pagal 
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [3472 pranešimai(ų) ]  Eiti įAnkstesnis1ELLIPSIS188189190191192ELLIPSIS232Kitas

Visos datos yra Array Europe/Vilnius


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Veikia su phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007