Dabar yra 29 Kov 2024, 10:55

Visos datos yra Array Europe/Vilnius




Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 40 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis 1 2 3 Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 13 Rgp 2010, 09:59 
Atsijungęs
Klubo draugas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 18 Bir 2007, 07:35
Pranešimai: 1751
Skype: armandas007
Miestas: Vilnius
pagal mezon modemo nr. įtariu, kad jis vogtas..

_________________
°Mazda mx-3 1.8 V6 24v 98kw°-> Sold
°Mazda MX-3 KL-ZE 2.5 V6 24v 149 kW°-> Sold
°BMW 2.0 Turbo salerka I4 16v 100kW@4000 rpm & 280Nm@1750 rpm°-> Sold
°Kawasaki ZX9R (Ninija) 105kW@10500 rpm & 96Nm@9000 rpm°-> Sold
°Subaru Impreza WRX 2.0 Turbo benzinka Boxer 4 16v 160kW@5600 rpm & 292Nm@3600 rpm°-> Daily
°Seat Leon FR 1.9 Turbo salerka I4 8v 110kW@4000 rpm & 320Nm@1900 rpm°-> Daily


Į viršų
StandartinėParašytas: 13 Rgp 2010, 11:53 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 14 Spa 2008, 17:44
Pranešimai: 301
Miestas: Kaunas-Kėdainiai
idejau mokejimo kvita


Į viršų
StandartinėParašytas: 13 Rgp 2010, 12:30 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Spa 2008, 12:13
Pranešimai: 566
Skype: aizbergiuke
Miestas: kaunas

_________________
Black-black Beauty


Į viršų
StandartinėParašytas: 13 Rgp 2010, 20:23 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 14 Spa 2008, 17:44
Pranešimai: 301
Miestas: Kaunas-Kėdainiai


Į viršų
StandartinėParašytas: 13 Rgp 2010, 20:45 
Atsijungęs
Klubo draugas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 15 Bir 2007, 18:18
Pranešimai: 985
Miestas: Vilnius
Galėsi sakyti, kad pervedė pinigus tik tuomet, kai jie bus saskaitoje. O kol kas vis dar manau, kad jis apip*****ja tave.

_________________
Opel Omega 2.5 DTI | 6cyl TURBO | 150 Hp 300 Nm | RWD
_________________________________________
SOLD Volvo S70 2.4T | 5cyl TURBO | 193 Hp 270 Nm | AWD + CHIP
SOLD Volvo S70 TDI | 5cyl TURBO | 140 Hp 290 Nm + chip
SOLD Volvo 850 T-5 | 5cyl TURBO | 225HP 300Nm

SOLD '95 MX-3 K8 V6 24v DOHC


Į viršų
StandartinėParašytas: 13 Rgp 2010, 20:55 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 14 Spa 2008, 17:44
Pranešimai: 301
Miestas: Kaunas-Kėdainiai
snd ir vakar gavau nemazai info per pm ir snd buvo su juo susisieke zmones ir paaiskino pacukui kas prie ko. Nu reikes laukti pirmadienio, nes savaitgali man atrodo pinigai nejuda tarp banku.


Į viršų
StandartinėParašytas: 14 Rgp 2010, 00:35 
Atsijungęs
Klubo draugas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2007, 07:01
Pranešimai: 1513
Skype: myxalt
Miestas: Newcastle upon Tyne

_________________
2010 Nissan Qashqai 1.5 dCI
`98 Mazda Xedos 6 2.0 V6 sold
dryn dryn...I CAN FLY!!! :cheers:

VENKITE NEREIKALINGU CITATU ba jau nervuot pradedat


Į viršų
StandartinėParašytas: 18 Rgp 2010, 21:48 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 14 Spa 2008, 17:44
Pranešimai: 301
Miestas: Kaunas-Kėdainiai
Taigi kaip galvojat ar atgavau iš to sukčiaus pinigus?

Bandau nupasakot istorijos tęsinį:

taigi kaip veikėjas informavo, kad penktadienį vakare pervedė 34lt, todėl teko jam ir man pailsėti nuo sms rašymo ir laukti pirmadienio (savaitgalį pinigai nepersiveda), o atėjus pirmadieniui aišku pinigai nepasirodė mano sąskaitoj :twisted: :twisted: :twisted: parašius jam kur yra pinigai, tai jis pasisveikinęs pasakė, kad pinigai pervesti ir, kad jis turi kvitą. Aš aišku jam pasakiau, kad nurašytų nuo kvito sąskaitos numerį ir vardą pavardę. Avnuš kvailelis nusiuntė kokiai bobutei :twisted:, tačiau aš tiek jį ir girdėjau - jokio atsakymo. Aišku aš dar palaukiau iki antradienio, tačiau pinigų ir tą dien nebuvo :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: Visi matot kokio lygio šitas šūdžius!!! Apipysinėja kaip nežinau kas. Trūksta žodžiu........

istorijos atomazga :bounce: (pagaliau po pusės mėnesio):

Pinigus man pervedė vienas žmogus, kuris pažįsta tą veikėją ir manau negalėdamas žiūrėti į tokius bairius, kokius jis čia daro, tai pervedė už tą sukčių. Ir aišku jis bet kuriuo atveju atsiims tuos pinigus vietoj Vilniuj. Ačiū sakau dar kartelį tam žmogui!(asmuo liko anonimas)

Sekantis žingsnis yra daromas (kito žmogaus, kuris kreipėsi irgi dėl skolų pas mane), tai pinigų išieškojimas per policiją (sakė labai daug skolingas) ir kaip šiandien vienas forumietis (iš civic) parašė, tai jau policija ieško to jo garažiuko ir tik laiko klausimas kada susems šitą SUKČIŲ SUKČIŲ!!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Tikiuosi ateis atpildo valanda Vytautui Baliukui, nes jis to nusipelnė :evil3: ir dar vakar naktį palinkėjau jam per sms "gražių sapnų" pabaigdamas šią istoriją...

P.S. moderatoriai jei įmanoma ištrinkit jo profilį ir temas (aišku taip neapsaugos mūsų nuo sukčių ir jo pačio, tačiau forumas bus švaresnis) Ačiū


Į viršų
StandartinėParašytas: 18 Rgp 2010, 22:59 
Atsijungęs
Klubo draugas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 22 Vas 2008, 06:26
Pranešimai: 805
Skype: AAukstik
Miestas: Klaipeda
Vaiku darzelis...

_________________
Amerikieciu forumas - klausi, atsako.
Izraelio forumas - klausi, o tau i klausima atsako klausimu
Lietuviskas forumas - Klausi, o tau pasakoja koks tu lopas


Į viršų
StandartinėParašytas: 19 Rgp 2010, 13:18 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 19 Rgp 2010, 12:48
Pranešimai: 1
Skype: dmyeah
Taigi antradienį šitam veikėjui buvo paskolinta pinigų, su tokia sąlyga, kad kitą dieną (trečiadienį) grąžins dvigubai. Sakė, kad randasi Druskininkuose ir neturi pinigų grįžti į Vilnių. Viskas vyko sms žinutėmis, jis parašė mano pažįstamui , nes jį pažinojo jau iš anksčiau ir turėjo su juo reikalų, kaip suprantu šitie apgaudinėjimai prasidėjo ne taip senai. Aš kaip tik tuo metu buvau su pažįstamu na ir jis pasakė situacija, man pasirodė visai nebloga proga pasidaryt papildomų pinigų, paklausiau ar tikrai grąžins, na jam net nekilo abejonių. Kitą dieną trečiadieni, jis pirmas parašo, kad vakar kažkur užgėrė su draugu ir kai draugas prasiblaivys atvažiuos atiduoti skolos. Iki 17h laukėm, parašėm sms gavom atsakymą, kad jis važiuoja iš trakų į vilnių, na pralaukus iki 18.30h vėl buvo parašytas sms, bet negavom jokio atsakymo, bandėm skambinti - telefonas išjungtas.

Esmė tame, kad mes apie jį žinom tikrai nemažai ir jis niekur nepasislėps, kaip suprantu jis turi nemažai problemų, bet darosi dar didesnes. Sėdom nuvažiavom su žmonėm kurie su juo ankščiau dirbo, tiek garažuose karoliniškėse, tiek šrote, kur jis dirbo, ardė detales. Gavom informacija, kad jis nuomuoja kitus garažus, bet toj pačioj vietoj Asanavičiūtės gatvėj. Gavom numerius žmonių su kuriais jis greičiausiai dabar yra. Žinom tikslią vietą Trakuose, jo draugo Jono sodybos kur greičiausiai duodu 99% jie ten sėdi. Taip, kad ką aš noriu pasakyti, kad nepaliksiu šito reikalo, nes matau, kad vaikinukas taip ir nepasimoko, toliau daro nusikaltimus už kuriuos man atrodo gana greitai atsakyt turės teisme ir kaip matau jau ne vieną ir ne du žmonės jis yra apgavęs. Jeigu yra bendraminčių, kurie nuo jo nukentėję, drąsiai kreipkitės į mane, susitiksim, nuvažiuosim pas patį veikėją, manau bus viskas aiškiau nei sekti pasakas telefonu. Kaip čia kažkas minėjo, kad gavo skolą iš kito žmogaus ir kaip spėju iš jo artimujų, žinau, kad jis turi sesę kuri gyvena Vilniuje, Perkunkiemio rajone, tėvai gyvena Druskininkuose, man labai būtų įdomu su vienais ar kitais pašnekėti apie tokius Vyto poelgius, nes kiek suprantu jiems tai būtų ne naujiena.

Palieku savo skype(dmyeah), jei reikės telefono numerio, galit rašyt į PM, čia nenoriu jo viešinti.


Į viršų
StandartinėParašytas: 19 Rgp 2010, 18:14 
Atsijungęs
Klubo draugas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 22 Vas 2008, 06:26
Pranešimai: 805
Skype: AAukstik
Miestas: Klaipeda
A jus patys bent paskaitot ka rasot?Kokie teismai?Prie ko cia tevai ir sesuo?Ateitum pas mane verkdamas,kad mano broliukas tave permete tai dar i kupra uzmesciau.Ka jus kai mazi vaikai elgietes,permete esi #!%^#$ ir sedi ramiai.Jeigu toks nesi vaziuoji atsiemi pinigus ir neverki.

_________________
Amerikieciu forumas - klausi, atsako.
Izraelio forumas - klausi, o tau i klausima atsako klausimu
Lietuviskas forumas - Klausi, o tau pasakoja koks tu lopas


Į viršų
StandartinėParašytas: 30 Rgp 2010, 21:12 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 28 Rgp 2007, 19:04
Pranešimai: 153
Miestas: Kaunas
tai kaip buvo toliau? :)) skaitau pasaka o galo nematau :queen:

_________________
MX-3 1.6l '92 16valve Randandonas biesas :)


Į viršų
StandartinėParašytas: 22 Rgs 2010, 19:47 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 06 Vas 2010, 17:34
Pranešimai: 7
nuu ;D kur pasakos galas ;D


Į viršų
StandartinėParašytas: 14 Spa 2010, 00:35 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 23 Rgs 2008, 14:19
Pranešimai: 268
Skype: justinas_baltrusaitis
Miestas: Vilnius
Kaip koki romana, trileri skaitau, ir #!%^#$ pabaigos nesulaukiu :DDD :dontknow: :laughing6: Nu UTELE Vytux :roll:

_________________
Mazda mx3 2.5l kl-de -> SOLD
vw passat 2010 cc tsi 118kW + 1 asilas -> DAILY
-------------------------------------
http://www.Cryptovibes.com - Your source of cryptocurrency


Į viršų
StandartinėParašytas: 22 Spa 2010, 12:32 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 15 Spa 2009, 15:19
Pranešimai: 8
Skype: kazlas 799
Veikejas zinomas, skaiciau skaiciau ir galvoju nu py... tokiam pautus nurauciau. Pasitikrinu pagal tel. Nr. pasirodo kad garazo kaimynas. Daznai garaze masinas jis ten ardo, bet burtininkas tai neduok dieve. Beja siule garaza issinuomoti. Gerai kad nepapuoliau.


Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 40 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis 1 2 3 Kitas

Visos datos yra Array Europe/Vilnius


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Veikia su phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007