Dabar yra 29 Kov 2024, 01:25

Visos datos yra Array Europe/Vilnius




Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 1 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Mazda 5 (2gen.)
StandartinėParašytas: 18 Lie 2011, 22:41 
Atsijungęs
Klubo draugas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 20 Rgs 2007, 20:40
Pranešimai: 4641
Skype: dinuxlt
Miestas: Kaunas



Minivenų neteko vairuoti, šitas pirmas blynas.
Dažnokai teko sėdėti gale. Tai vietos prasme man viskas patiko, tik medžiaga tokia labai jau sintetinė ir garso įzoliacija kaip pridera Mazdai ne kažką (ypač sėdint pačiose galinėse vietose).

Pagal nutilėjimą penkios sėdimos vietos su normalia bagažine, arba atsilenkia dar dvi sėdynės pačiam gale, bet tada jau daiktams VISIŠKAI nėra vietos. Telpa zapaskė, koks miegmaišis, dar koks nedidukas maišiukas. Jaučiu vienintelis variantas dėtis bagažinę ant stogo, o smulkmę keleiviams po kojom.

Yra DVD grotuvas gale sėdintiems keleiviams (nežinau, gal ir priekyje esantis ekranas rodo tapatį vaizdą). Gamyklinė audio sistema tai man visai nepatiko, barškaliukas.

O vat vairuotojo vieta tai man patiko. Aš kaip mažas tai ten jaučiausi karalium :) nors ir plastmasės/medžiagos jaučiasi kad truputi pigokos. Pavaros kažkaip kietokai jungiasi. Stabdžiai labai patiko! Didžiuliai veidrodėliai, galinė kamera tai išviso gėris, galima vos ne kaip kompiuteriniam žaidime varyti visą kelią atbulom :D

Variklis 2.0L benzinas 107kW (rodos) iškarto nupirkus buvo sumontuotos tiesioginės dujos. Važiavom penkiese su šiek tiek daigtų, tai traukos visai normaliai, be vargo jama 160km/h. Aišku neguldo į sėdynes, bet tikrai nereikia kankintis kaip su Audi C'eške 2.0 benzinas ir penkiais žmonėmis (nors gal ten pačio automobilio/variklio problema).

Važiuojant 160km/h nereikia sėdėti įsitempus iki belenkiek ir laikyti vairą įsikibus ir gaudyti auto galą.

Visai užskaitau šitą automobilį tuo labiau kaip kelionės kainą važiuojant dujomis tikrai džiuginą.
Jei ji būtų Honda tai visai pirkčiau :D

PS: antra foto, vairuotojo pusės galas tikrai deformuotas, jums nesirodo. Kieme moteriškė įvažiavo :roll:
PSS: visai užmiršau važuoklę, kuri yra visai paprastinė. Rodos tinka kaikurios dalys nuo 323F (žinoma tos naujesnės). Nėra jokių ten aštuonių šarnyrų ratui, todėl remontas pakankamai pigus. Aišku tai atsiliepia konfortui.

_________________
2021 Mazda CX-5 Blackout Edition 2.5 Skyactive-G
2006 Honda Accord 7gen 2.4 DOHC I-VTEC
Nėra: 1997 Honda Civic 5.5 1.5 SOHC VTEC-E
Nėra: 1992 MX-3 1.6 SOHC juoda amerikietė


Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 1 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra Array Europe/Vilnius


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Veikia su phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007