Dabar yra 28 Kov 2024, 21:36

Visos datos yra Array Europe/Vilnius




Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 4 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 30 Rgp 2011, 09:48 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 30 Rgp 2011, 00:07
Pranešimai: 7
Miestas: Vilnius
Sveiki, pries pora savaiciu buvau uzsukes i jusu ketvirtadienini myta, pasiklausineti kaip ir kas, paciupineti pries isigyjant mx'a. Cia forume daugiau zmoniu, o ir gal yra naudojanciu masina megejiskam sportui. Tad turiu pora konkreciu klausimu.

Ar skiriasi 3 varikliu tipu dezes? Nes masina planuoju imti visokiems slalomams. Tai aktualiausia butu 1-2 pavaru ilgiai. Jeigu jie + - vienodi, tai ar butinas butu 1,8 variklis, ar jo eksploatacijos kashtai nebutu nepamatuotai didesni, palyginus su duodama nauda. Gerokai droziant masina, kokios jos silpniausios vietos? Kaip laiko sinchronizatoriai dezes? Ar rankinis gerai bokuoja ratus, ar galima normaliai apsisukti ant sauso asfalto truktelejus? Tai tiek tu klausimu.

Aisku, renkantis tokiem dalykam masina, lyg ir logiskai iskart prasosi variantas crx, bet kad mx'u daugiau skelbimuose ir jie pigesni. Tai vat ir idomu butu isgirsti nuomones apie toki auto, jeigu imti pavaikymams. Kazkas cia berods ir fastlape vaziaves?

_________________
Civic 1.5 66kw, biskeli aprinktu salonu :-)
volvo s80 2.5tdi 103kw


Į viršų
StandartinėParašytas: 30 Rgp 2011, 10:32 
Atsijungęs
Klubo draugas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 20 Rgs 2007, 20:40
Pranešimai: 4641
Skype: dinuxlt
Miestas: Kaunas
Labas,

taip Fast LAP'e važiavo Mantis viewtopic.php?f=18&t=3469 Didžiausios problemos kuro sanaudos :D O jei rimtai tai kaito truputi variklis, bet kiek pamenu čia buvo naudoto aušinimo skysčio bėdos.

Neesu aš sportininkas, bet jei būtų pasirinkimas imčiau mx'ą be ABS, pas jį galiniai būgniniai stabdžiai. Mažiau problemų su rankinių plius ir stabdo geriau (bent tokia mano nuomonė).

Dėl pavarų, pirma ir trečia mano akimis gera, antra kažkokia netikus (bent pas 1,6 SOHC'ą). Norėtusi, kad ji būtų truputi trumpesnė.

_________________
2021 Mazda CX-5 Blackout Edition 2.5 Skyactive-G
2006 Honda Accord 7gen 2.4 DOHC I-VTEC
Nėra: 1997 Honda Civic 5.5 1.5 SOHC VTEC-E
Nėra: 1992 MX-3 1.6 SOHC juoda amerikietė


Į viršų
StandartinėParašytas: 30 Rgp 2011, 11:51 
Atsijungęs
Klubo draugas
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 23 Rgp 2007, 20:01
Pranešimai: 3007
Miestas: Vilnius
Jeigu imti mx3 slalomams imciau 1,6 DOHC.
Variklio ekploatacija pigesne nei 1,8.
pirma pavara gan trumpoka, bet antra labai ilga - dvarkiemio slalomuose beveik visada antra drozdavau.
mano 1,8 DOHC droziant iki ribotuvo nesuvalgydavo daugiau nei 10 litru.
o 1,8 valgys apie 15.
plius 1,6 DOHC 100 kilu lengvesnis, kas yra pliusas.

_________________
BMW e91 120KW / Toyota Auris Hybrid
Saab 93 110KW SOLD
Opel Zafira OPC 141KW SOLD
Vauxhall Astra Sport Hatch 1.9 Cdti 150AG 320Nm SOLD
Honda Civic 6gen 1,8 VTi ~185AG 175Nm STOLEN
MX-3 1.6 DOHC '94 BLACK SOLD
Toyota ST185 AWD 2.0 Turbo SOLD
Toyota Mr2 MKII 2,0 156AG Exchanged
Mazda Mx3 1,8 V6 Dead


Į viršų
StandartinėParašytas: 30 Rgp 2011, 12:29 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 31 Rgp 2007, 00:35
Pranešimai: 1304
Skype: Loonixas
Miestas: Kaunas
Cia reik Algio nuomones dar, jis siek tiek susidures su slalomais, tai gales papasakot daugiau. Beje del ABS Dainius teisus, reik ziuret, kad be ABS butu, o del bugniniu stabdziu priestarauciau - manau diskiniai su rankiniu geriau stabdo nei bugniniai. Jeigu letuminiam slalomui as asmeniskai jamciau 1.6 SOHC, nes su juo pirma ir antra pavara greiciau begejasi negu Dohc`as (mano ziniomis). Plius sohc pigiau eksplotuot, nes toks pat motoras ejo ir i 323 efkes BG, tai ir deziu ir motoro daliu pasirinkimas didesnis, nei dohc`ui. (net nzn i kokias ejo dar toks pat 1.6 dohc motoras). Del antros pavaros tai irgi tiesos buvo parasyta, kad kazkokia netikus. Nzn, bet man tai toks vaizdas kad kai shiftini is pirmos i antra tai masina praranda galios ir toks vaizdas is naujo pradeda ja kelt. Bet va pvz is antros i trecia labai smagiai persimeta.

_________________
2.5 V6 MadaFaka


Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 4 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra Array Europe/Vilnius


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 2 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Veikia su phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007