Dabar yra 28 Kov 2024, 20:04

Visos datos yra Array Europe/Vilnius




Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 573 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis 1 ELLIPSIS 34 35 36 37 38 39 Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 01 Bal 2015, 20:01 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 13 Lap 2010, 11:42
Pranešimai: 533
Miestas: Vilnius
9 coliu ratai gaunasi 2cm platesni uz 205 padangas sitas, atrodo gerai. :)

O ventiliai nesupratau cia patys metaliniai, ar tik kandoneliai, kaip buna uzsimauna ant guminio ventiliaus?


Į viršų
StandartinėParašytas: 01 Bal 2015, 21:05 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 12 Gru 2007, 22:30
Pranešimai: 3977
Skype: liaudies_meistras
Miestas: Klaipėda
Galvojau, kad metaliniai bus, bet cia kaip sakai kandoneliai ant gumos :D Bet gerai uzdengia vien metalas matosi :)

_________________

KAWASAKI Z750
OPEL VIVARO BITURBO
BMW E61
https://www.facebook.com/soumenai.lt


Į viršų
StandartinėParašytas: 02 Bal 2015, 10:33 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 13 Vas 2014, 22:49
Pranešimai: 161
Miestas: Vilnius
Tokie patys ventiliai autoaibej po 0,60€ :)

_________________
1, 2, MX-3 !!!!


1991 mx-3 1,8L 98kw (race bitch)
1994 mx-3 1,6L 79kw (sold)
1996 VOLVO 850 2,5L 125kw daily tank


Į viršų
StandartinėParašytas: 02 Bal 2015, 11:08 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 12 Gru 2007, 22:30
Pranešimai: 3977
Skype: liaudies_meistras
Miestas: Klaipėda
Melagi tu po 0.90€ ! :lol: https://www.autoaibe.lt/?route=mobile/search&koda=true&null_quantity=0&keyword=ventyliai

buciau zinojes, nebuciau is ebay pirkes, nebemenu kiek mokejau, bet labai ilgai teko laukt :D


Prikabinti failai:
image.jpg
image.jpg [ 18.68 KiB | Peržiūrėta 6975 kartus(ų) ]

_________________

KAWASAKI Z750
OPEL VIVARO BITURBO
BMW E61
https://www.facebook.com/soumenai.lt
Į viršų
StandartinėParašytas: 12 Geg 2015, 01:24 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 12 Gru 2007, 22:30
Pranešimai: 3977
Skype: liaudies_meistras
Miestas: Klaipėda
Sveikuciai mano bendraminciai broliai! Labas dienorasti, senokai nesimatem. Po ilgai neatgautos sveikatos is po GM, darbu ir tt radau laiko raportui savo temai :)
Atrodo pavyko islaikyti paslapti ir nuslepti savo mx naujaja spalva :happy7: Emixeli atgavau is dazytojo gm'o savaite ketvirtadieni 23val, penktadieni teko visokias smulkmenas pasitvarkyti, issikuopti ir suziureti, kad nieko netruktu isvykstant i gm, mx plovimas penktadieni 23 val, na o grizus namo kepami sumustiniai, atsidariau alaus net ta proga, nes ir pailses buvau ir smagumas toks uzpludo, kad jau rytoj grand meetas ilgai lauktasis :hello1:
Viskas osom oposum, vaziuojam su klp crew i gm, autostradoj pasitestavom su Kristupu ir jo vairuojamu bmw, si kart jau jo nepaemiau, Kristupelis nesnaudes isidejo didesni kuleri ir programavo kompa, taip jis dabar greitesnis uz mane, bet who cares :D Gavau malku nuo bmw, ojoj .. :D Augis sake vaziavo lygiai su juo. Aisku sakau reikia ir su Augiu prasilekti, jo taip pat neaplenkiau, o dar geriau, kad pries Kauna mums draginant man nusove vakumo slangele, kas ivyko suzinojau tik atvykus i vln i kaukara, kai nustate ekspertai, paska su augiu ir dar kazkuo :D Nuo Kauno iki Vilniaus iki vietos kaukaro uzsipylus pilan baka benzo sudegino daugiau nei puse bako, nes kompas nemate vakumo ir pyle benza "pa polnamu" tai ir juodu dumu buvo ir traukos nebuvo ir cilindrai nedirbo kaip turi buti, aisku super, kad tik tokios bedos ir jos buvo pasalintos operatyviai :)
Kas toliau, vaziavimas trasoje, ka galiu pasakyti, labai patiko, puikaii suorganizuota viskas, trasa smagi, gera, mokytis ir mokytis dar man vaziuoti, kuoliuku nevarciau, atrodo visai tvarkingai suvazinejau, viskas ok, filmavau su go pro, bet kadangi turiu vaiku namie tai kortele netiketai pradingo su video medziaga B..let :D Bet turiu vilties, kad dar gali atsirasti :)
Gm Vanagai vakaras, nu be galo smagu, kaip visada, saunus savi zmones, sveciai, gera nuotaika, ekspresiukai, bendravimas, nieko nera geriau! Tik kaip visada labai greitai prabega laikas ir atrodo nespejai su visais su kuo norejai persimesti keliais zodziais, pakelti cerkele, bet tam ir yra kiti susitikimai :compress: Labai aciu visiems balsavusiems uz mano mx, isrinkot graziausiu, man tai labai svarbu, malonu, kad bendraminciams taip pat patiko mano mx vizija, ACIU! As jau turiu savo svajone garaze, klze turbo su viskuo kuo norejau, jausmas labai labai geras, tokia pilnatve, projekto finalas, jau jau i pabaiga, po sitiek vargu, motoru ir tiek laiko jau baigia susilipdyti sitas reikalas i kruva, liko ne tiek ir daug iki pilnos laimes, bet jau ir dabar galiu ramiai ilsetis, as padariau tai ka norejau ;) o dar tas apdovanojimas...tai mano mx-3 hobio virsune! Labai smagu tureti jus mx3 fam draugai, tik su jumis gali issikalbeti ir buti isklausytas ir suprastas, ne su visais tu pasnekesi apie masinos reikalus..Aciu Man tukui uz spec pagarbos rasta, labai malonus reikalas, aciu uz tai, kad supranti mane! Ir uz ivertinima :occasion5:
:arrow: Pilnai perdazytas emixas Marakesh brown
:arrow: Sudeti usdm bamperiai, Eunos slenksciai ( galini bamp sugydem is europos ir jav, nes numeri mazesni norejau det i prieki )
:arrow: Uzdetas Mazdaspeed wing (replica) (Parsisiustas is UK pries 2 metus, laukiau kol galesiu ji uzdeti...)(Troskimas MS priekinio bamperio yra stiprus, jei tik pasitaikytu, pamegciau paimti be klausimo. As apskritai be galo dievinu ir vertinu retas oem detales, man tai yra brangenybiu brangenybes)
:arrow: Sudeti bimarco lopsiai, dirzas ( reikia dar koreguoti ju padeti, meistras sake sunkiai eina su tais begeliais zaist, bet imanoma aisku ir ta reiks pasidaryti )
:arrow: Isnuomotas antras garazas emixui salia namu, kad per vasara butu daugiau pajudinamas, butu patogu pesciomis ateit iki jo ir, kad nereiktu laikyti nei minutes jokiam kieme, nes jei kas nubreztu, nuzudyciau, sesciau i kalejima ir ilgai nevazineciau su mx tada.. :D










:arrow: Geguzes 30d mano mx dalyvaus siame renginyje, mxa vairuos zmona, as busiu renginiuose, bet sakau privaloma cia sudalyvauti, mes Klaipedieciai tokiu renginiu nedaznai apturim :)

:arrow: Nupirkti suportai millenia, bus priekiniu stabdziuku swapas ;)

_________________

KAWASAKI Z750
OPEL VIVARO BITURBO
BMW E61
https://www.facebook.com/soumenai.lt


Į viršų
StandartinėParašytas: 12 Geg 2015, 02:03 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 11 Kov 2013, 22:06
Pranešimai: 220
Miestas: Klaipeda
Pagarba :occasion5:

_________________
Mazda Mx-3 93m. 2,5l 123kw ---> Raudonskuris
Mazda 323 94m. 1.6 62kw SOLD


Į viršų
StandartinėParašytas: 15 Geg 2015, 00:56 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 12 Gru 2007, 22:30
Pranešimai: 3977
Skype: liaudies_meistras
Miestas: Klaipėda
:arrow:Sutvarkytas radiatoriaus ventiliatoriuas klausimas. Uzsakineti ventiliatoriu kita patingejau, norejau stokini mx ikisti, bet netilpo, tai buvo paliktas Tomelio per gm paskolintas kondyskes ventiliatorius, tvirciau pritvirtintas ir pajungtas kaip priklauso, veikia jau be atskiro mygtuko :D Rele parejo, biski elektrikas pamodino, veikia, bet liepe ieskotis ir geriau idet stok kaip buvo, tai ieskau, kas turit sakykit ir gal kas toki (v6 kondyskes radiator ) ventiliatoriu turit ? reikia atpirkt Tomyciui :)

:arrow: Pradetas stabdziu upgreido judesys, issrinkti suportai, pazulinti kiek reikia, kita sav vezu dazytojuj, uzsakineju kalades :hello1:


_________________

KAWASAKI Z750
OPEL VIVARO BITURBO
BMW E61
https://www.facebook.com/soumenai.lt


Į viršų
StandartinėParašytas: 15 Geg 2015, 07:46 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 13 Lap 2010, 11:42
Pranešimai: 533
Miestas: Vilnius
Kokias kaladeles uzsakinesi? Gal iki pilnos laimes su suportais ir armuotas slangas reiketu iskart insigyt bei sportinio stabdziu skycio uzpilt? :) Butu isvis mirtis.. :laughing6:


Į viršų
StandartinėParašytas: 15 Geg 2015, 21:52 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 03 Spa 2011, 17:04
Pranešimai: 1414
Skype: eiklas
Miestas: Kaunas/Prienai
Kad jau kalbant apie stabdžius geresnius, pirma reik pagalvot apie gerus diskus... Tada kaladės ir armuotos šlangos. Didesni supportai gerai, bet tai nėra būtinybė ;)

Bet liuks už judesį :occasion5:

_________________
Renault Clio Sport 2.0 DOHC 124kW RED
Mazda MX-5 (Miata) 1.6 DOHC 85kW RED -> SWAPPED 1.8 DOHC 103kW SOLD ;)
Mazda MX-3 1992 1.6 SOHC TURBO ~100kW 0-100km/h ~7s "Žiogas". SOLD
Mazda MX-3 1993-1994m. 1.6 SOHC 66kW "Mexas". Sold


Į viršų
StandartinėParašytas: 02 Bir 2015, 00:50 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 12 Gru 2007, 22:30
Pranešimai: 3977
Skype: liaudies_meistras
Miestas: Klaipėda
:arrow: Nupirktas, instaliuotas antras toks pat driftworks dirzas keleivio sedynei.
:arrow: Nusmeliuoti milenijos suportai ir kelmai, nupirkti dazai, jau nugruntuoti, sia sav bus nudazyti.
:arrow: Nupirkti nauji guoliai stupicom, du nauji 18mm sarnyrai, Brembo kaladeles.
:arrow: Uzsakytos armuotos HEL stabdziu slangeles, bus pilamas DOT5.
:arrow: Sudalyvavo emixas "Memel motor show 2015" :)

















Po stabdziu swapo mintyse sukasi trys dalykai, tepaliuko lasejimo vietos identifikavimas ir sutvarkymas, koilai ir siek tiek daugiau galios... del paskutinio punkto kiek nedrasu, nes kol kas viskas puikiai vyksta, nesinori is to uzsivedimo istaskyti variklio, gal vistik geriau zvirblis rankoj? Klausimas retorinis :D

_________________

KAWASAKI Z750
OPEL VIVARO BITURBO
BMW E61
https://www.facebook.com/soumenai.lt


Į viršų
StandartinėParašytas: 02 Bir 2015, 09:37 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 31 Sau 2011, 09:15
Pranešimai: 1322
Skype: Borliai
Miestas: Klaipeda
Mantautai, galim tau draugiska patarima doti? ☺ geriau zvirblis rankose, nei briedis laukuose. As buvau sakes iki kiek saugu pakelti manau butu, ir virsytum mano galia , bet as daugiau nesu nusiteikes keisti varikliu. Gerklej jie man jau stovi. :D

_________________
MX-3 2.5 TURBO POWER
MX-3 1.6sohc 92m. Green


Į viršų
StandartinėParašytas: 02 Bir 2015, 09:40 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 13 Lap 2010, 11:42
Pranešimai: 533
Miestas: Vilnius
Galios didinima pradeciau nuo taupymo rimtiems viduriams.. ;)


Į viršų
StandartinėParašytas: 02 Bir 2015, 13:32 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 12 Gru 2007, 22:30
Pranešimai: 3977
Skype: liaudies_meistras
Miestas: Klaipėda
As apie sita reikala tyliai mastau :D Kol kas nieko neplanuoju daryti, reikia pailseti, turiu kitu projektu kuriuos laikas pradet iguvendinti, bet neatmetu ateityje pamodint varikli.
Reikia: kaltiniu stumu ir svaistikliu, nasesniu purkstuku, custom isiurbimo koliko, rimtos sankabos kom, blokiruotes, tam kad butu ~550ag . Nu liuks butu, planas kaip ir yra :D

_________________

KAWASAKI Z750
OPEL VIVARO BITURBO
BMW E61
https://www.facebook.com/soumenai.lt


Į viršų
StandartinėParašytas: 02 Bir 2015, 14:40 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 13 Lap 2010, 11:42
Pranešimai: 533
Miestas: Vilnius


Į viršų
StandartinėParašytas: 02 Bir 2015, 14:59 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 12 Gru 2007, 22:30
Pranešimai: 3977
Skype: liaudies_meistras
Miestas: Klaipėda
O, prasau :D Stai ir samatele :) Nu viskas cia aisku su kainom, nieko nenustebinai :) As minti turiu apie 2.0 ta varikli I4 , stiprus jis, bet man patinka mintis ir is kl isspausti ka jis gali :)

_________________

KAWASAKI Z750
OPEL VIVARO BITURBO
BMW E61
https://www.facebook.com/soumenai.lt


Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 573 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis 1 ELLIPSIS 34 35 36 37 38 39 Kitas

Visos datos yra Array Europe/Vilnius


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Veikia su phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007