Dabar yra 29 Kov 2024, 07:42

Visos datos yra Array Europe/Vilnius




Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 16 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1 2 Kitas
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: 24 Bal 2011, 21:59 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 25 Sau 2011, 20:26
Pranešimai: 95
Skype: Zygis325
Miestas: Marijampole
sveiki, uzeina kartais kad sunkiai vaiksto begiu riciaga norint perjungt begi , del ko cia taip? :?

_________________
Zalias mx-3 1.6 sohc 92. 16v. Parduodu mx'a


Į viršų
StandartinėParašytas: 24 Bal 2011, 22:01 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 14 Spa 2008, 17:44
Pranešimai: 301
Miestas: Kaunas-Kėdainiai
arba prasivalai ja arba pasikeiti tepalus (man uzteko pasikeisti tepalus)


Į viršų
StandartinėParašytas: 24 Bal 2011, 22:13 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 25 Sau 2011, 20:26
Pranešimai: 95
Skype: Zygis325
Miestas: Marijampole
gal gali detaliau papasakoti kaip ten isardyti, nes neteko niekada ardyti tai pasidalink savo ziniom ;)

_________________
Zalias mx-3 1.6 sohc 92. 16v. Parduodu mx'a


Į viršų
StandartinėParašytas: 24 Bal 2011, 22:26 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 14 Spa 2008, 17:44
Pranešimai: 301
Miestas: Kaunas-Kėdainiai
sorry. niekada to nedariau ir nzn kaip ten kas daros.


Į viršų
StandartinėParašytas: 24 Bal 2011, 22:46 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 31 Rgp 2007, 00:35
Pranešimai: 1304
Skype: Loonixas
Miestas: Kaunas
Tai kaip tu pasikeitei tepalus kulisoj niekada to nedarydamas? :lol: Vnz atsuki begiu rankena, nuimi ta plastmase kur aplink begiu svirti (ji ten ir aplink magnetola uzsibaigia), ir matai kulisa. Tada ten yra tokia balta plastmasine detale, kuri atsisuka ir po ja guli jei gerai pamenu dvi spyruokles, o gal ir viena spyruokle. Tai va, ten ir pridedi guoliu tepalo nepagailedamas. Dar geriau jeigu vos vos kilstelni begiu svirti i virsu ir po ja patepi dar. viska atbuline eiga surenki atgal. Jeigu begiai ir toliau sunkiai metosi dar gali patikrint is automobilio apacios. Ten kur islenda begio svirtis i isore ji jungiasi prie traukes einancios i deze. Ir ten tokia ausele yra, kuri prisukta prie tos traukes. Tai paziurek galbut ten labai suverztas varztas. Nes tas sujungimas turi pakankamai laisvai judet. Jeigu ten varztas perverztas tai del jo gali sunkiai vaiksciot begiu svirtis. Nu jei ir cia viskas tvarkoj, tada susitaikyk kaip yra :) O beje tau cia sunkiai begiai junginejasi visada ar tik pvz kai pavazineji per purvynus ar per balas kokias? Ar permetent begius nebuna tokios "brrrrrrrrrrr" ir tada "ikrenta" begis i vieta?

_________________
2.5 V6 MadaFaka


Į viršų
StandartinėParašytas: 24 Bal 2011, 23:02 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 14 Spa 2008, 17:44
Pranešimai: 301
Miestas: Kaunas-Kėdainiai
zinok Gintaras man keite pavaru dezes tepalus, o to ir uzteko, nes pas mane nebuvo kritiska, bet uzknisdavo, kai viena diena sunkiau - kita lengviau metydavosi saibos, o po plasmasem niekas nelindo, o jei tu sakai, kad "kulisoj" keiciasi tepalai, tai tada nzn.


Į viršų
StandartinėParašytas: 24 Bal 2011, 23:28 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 31 Rgp 2007, 00:35
Pranešimai: 1304
Skype: Loonixas
Miestas: Kaunas
Kulisoj tepalai nesikeicia, o ten buna prisikaupe nesvarumu visokiu, kurie itakoja begiu svirties judejima.. Del to ir padeda sitas procesas kai begiu rankena sunkiai vaiksto, o ne tepala greiciu dezej keicia. Jeigu tau po tepalu pakeitimo greiciu dezej pradejo lengviau vaiksciot begiu rankena tai pas tave ten buvo supilta grafitinis tepalas, o ne 75w90 alyva.. Plius kaip ir sakai tai viena diena sunkiau tai lengviau begiu rankena vaiksciodavo.. Jeigu tepalas dezes butu kaltas tau ne is sio ne is to nepageres alyva dezej ir neprades begiu svirtis lengviau judet.. Vat butent pralekdavai per purvyna koki po lietaus ir pradedavo sunkiau begiai jungtis, pavazinedavai kazkiek, tas brudas visas issausedavo, istrupedavo ir vel lengviau jungiasi, o ne dezes tai tepalas pasitaiso, tai pablogeja..

_________________
2.5 V6 MadaFaka


Į viršų
StandartinėParašytas: 25 Bal 2011, 00:00 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 14 Spa 2008, 17:44
Pranešimai: 301
Miestas: Kaunas-Kėdainiai
nu tai pats paskaityk savo praeito posto pirma sakini :lol: as ir sakau, kad tik tepalus greiciu dezes pakeite, nes tas sunkumas-lengvumas man pasireiksdavo kai salta/karsta lauke, o tai reiskia, kad cia kalti tepalai buvo, o ne siuskles, o kas ir paaiskejo, pakeitus tepalus - visada vienodai neitakojant temperaturai junginejasi db vienodai gerai. Jei butu nepasikeite, tai taip, butu reikeje ardyt plasmase, kaip man Gintaras ir sake


Į viršų
StandartinėParašytas: 25 Bal 2011, 09:33 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 25 Sau 2011, 20:26
Pranešimai: 95
Skype: Zygis325
Miestas: Marijampole
nesipykit :D pas mane ir tai lengvai tai sunkiai vaiksto bet jokio Brrr....nesigirdi. vakar vaziavau tai is pradziu sunkiai jungesi poto masina pastovejo kol pabaliavojau ir tada jau nesijaute to sunkumo kuris buvo pradzioje :lol:

_________________
Zalias mx-3 1.6 sohc 92. 16v. Parduodu mx'a


Į viršų
StandartinėParašytas: 25 Bal 2011, 09:38 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 31 Rgp 2007, 00:35
Pranešimai: 1304
Skype: Loonixas
Miestas: Kaunas
Nesipyksta niekas cia ;) diskutuojam.. Nu tai va, tau ta pati beda reiskia kaip "ojojoj".. O nepastebejai ar itakoja ta sunkuma begiu ar masina silta ar salta?

_________________
2.5 V6 MadaFaka


Į viršų
StandartinėParašytas: 25 Bal 2011, 09:44 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 25 Sau 2011, 20:26
Pranešimai: 95
Skype: Zygis325
Miestas: Marijampole
tai kaip ir minejau pavaziavus jungesi sunkiai poto pastovejo, praveso ir vel jungesi lengviau. seip pas mane nuo pirkimo jau sunkokai junges palyginus su kitom masinom, pas kitas vos ne vienu pirstu gali begius perjunginet :lol: ir seip pas mane yra beda, galvoju kad jau sankaba eina y pabaiga, nes vaziuojant savaime uzkyla apsukos pwz vaziuoju 100km/h o apsukos sukyla iki 4 tukstanciu tai masina uzsigazuoja poto vel noraliai atsistato. nezinau ka cia reiketu tikrint.

_________________
Zalias mx-3 1.6 sohc 92. 16v. Parduodu mx'a


Į viršų
StandartinėParašytas: 25 Bal 2011, 10:23 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 14 Spa 2008, 17:44
Pranešimai: 301
Miestas: Kaunas-Kėdainiai
jep. lygiai tas pats kaip pas mane buvo. pas kitus kaip tu sakai vos ne vienu pirstu jungiasi, o atsisedi pas save, tai taip standziai junginejasi, o kai uzeina tai dar ir siokios jegos papildomai reikedavo.
o del uzsigazavimo, tai kai ant savo ex 323 sankaba suvariau, tai tokie simptomai pas mane taip pat budavo, tiesa persigazavimas ivykdavo per staigiai minant gazo pedala nuo pats pirmos saibos.


Į viršų
StandartinėParašytas: 25 Bal 2011, 21:35 
Atsijungęs
Klubo narys
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 12 Gru 2007, 22:30
Pranešimai: 3977
Skype: liaudies_meistras
Miestas: Klaipėda
man buvo gluso vamzdis is apacios prispaudes begiu junginejimo mechanizma ta visa, tai sunkiai pradejo junginetis, neatmesdavo i laisva pavara ir grynai girdejos garsas kaip lieciasi metalas i metala kai laisva begi makalavau, buvau per gulinti neatsargiai praskutes del to taip atsitiko.

_________________

KAWASAKI Z750
OPEL VIVARO BITURBO
BMW E61
https://www.facebook.com/soumenai.lt


Į viršų
StandartinėParašytas: 25 Bal 2011, 21:45 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 25 Sau 2011, 20:26
Pranešimai: 95
Skype: Zygis325
Miestas: Marijampole
reikes bandyt issiardyt ta riciaga salone ir nusipirkus negailint sutept guoliu tepalu. kiek jis panasiai kainuoja? na pas mane persigazavimas vyksta neiskart yjungus begy, dazniausiai persigazuoja 3-4 begiu ir tai jau kazkiek pavaziavus o neiskart. seip pajudat is vietos nesijaucia kad buksuotu ar tampytu masina, gal kokio tepalo pribege y sankaba nes pas mane pro variklio dangtelio tarpine neblogai sunkiasi kampuose

_________________
Zalias mx-3 1.6 sohc 92. 16v. Parduodu mx'a


Į viršų
StandartinėParašytas: 08 Geg 2011, 21:16 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 12 Lap 2010, 21:45
Pranešimai: 7
Miestas: Panevezys
pas mane mx'ui is po nakties pradejo sunkiai begiai metitis , bet nevisi , o 2,4 ir atbulinis :dontknow:


Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas  Atsakyti į temą  [ 16 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1 2 Kitas

Visos datos yra Array Europe/Vilnius


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 12 ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Veikia su phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007